PANIMA spol. s r.o.

Janáčkova 1797/4, Ostrava - Moravská Ostrava, 70200
Moravskoslezský kraj

Uzamykací systémy na generální klíč, vstupy na čipy, karty. Vlajky a vlaječky všech států, vlajky dle požadavku. Samolepky, katalogy.Reklamní předměty a činnost - výroba,grafické práce Smaltované tabule-domovní čísla,názvy ulic,reklamní tabule. Kancelářská technika-skartovačky,laminátory,spotřební materiál atd.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Agentura PANCÉŘ s.r.o.

Specializujeme se na ostrahu a ochranu osob a majetku. Nabízíme služby v oblasti facility managementu. Komplexní správa nemovitostí,energetický management budov. Komplexní služby požární ochrany a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a ochrany životního prostředí.Revize elektroinstalace,elektrospotřebičů,plynových nádob, tlakových nádob, zdvihacích zařízení a routerů. Služby po celé ČR. Zajišťujeme náhradní plnění povinnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením.

CIVOP s.r.o.

Nabízíme služby outsourcingu bezpečnost práce, požární ochrana, zpracování dokumentace, školení BOZP PO, řešíme školení (jeřábník, obsluha VZV, tlakové nádoby, první pomoc, elektro atd.), koordinátor BOZP, poradenství OHSAS, revize PHP.

SAFETY PRO s.r.o.

Přerovská 434/60, Olomouc, 77900

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.