ZEMAN/TECHNOGROUP s.r.o.

Boršice 224, Boršice, 68709
Česká Republika

ZEMAN - symbol představující kvalitní pracovní a speciální bezpečnostní obuv určenou pro profesionální použití a nasazení všude tam, kde je kladen důraz na bezpečnost obuvi a ochranu nohou při práci. Pracovní obuv ZEMAN nabízí mimo bezpečnostní a ochranné prvky také příslušný komfort obutí. ZEMAN - to je také především zásahová obuv pro jednotky hasičů vybavená podšívkami ze speciální membrány Sympatex, zajišťující odolnost proti průniku vody do obuvi se současným zachováním propustnosti vodních par ven z obuvi. Se širokým sortimentem pracovní a bezpečnostní obuvi ZEMAN se můžete seznámit v našem on-line katalogu obuvi.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

OMNIASPORT s.r.o.

Zabýváme se výrobou sportovních oděvů. Veškeré oblečení, které si zákazník objedná, je vyráběno v našem výrobním závodě o rozloze 1000 m? ve Svitavách. K produkci zboží používáme pouze evropské certifikované materiály. Přijďte si vybrat něco pěkného na sebe do naší moderní kamenné prodejny ve Svitavách.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.