Václav Moutvic

Klimentská 21, Praha 1, 11000
Hlavní město Praha

Provádíme vývoj zakázkového softwaru "na míru" podle požadavků zákazníka (Windows aplikace, internetové i intranetové aplikace, databáze apod.), prodáváme software vlastní výroby (tzv. "krabicový" software, knihovny na podporu vývojářů apod.) a provádíme případné úpravy tohoto softwaru na přání zákazníků. Dále vytváříme webové stránky a poskytujeme podporu při jejich správě. Jako speciální služby nabízíme volnou vývojovou kapacitu pro doplnění Vašeho vývojového týmu nebo provádíme dokončování již rozdělaných projektů.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Sprinx Systems, a.s.

Údolní 212/1, Praha 4 - Braník, 14700

IVAR ID Poděbrady, s.r.o.

Systém pro evidenci a zpracování docházky, plánování směn, přístupové systémy, technologie bezkontaktní identifikace, čtečky LF, HF, UHF. Dodávky čipů, karet, hodinek. Dodávky SW, vývoj na klíč, mobilní aplikace, dodávky turniketů, branky, brány, el. zámky pro šatní skříňky Off-Line i On-Line, pokladní systémy pro aquaparky, sportovní centra, haly, saun, wellness a pod., vstupenkové systémy pro zimní stadiony a multifunkční haly

Ing. Dana Rosolová, MBA

Vývoj software na zakázku.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.