ZANOKOV, spol. s r.o.

Květinová 1075/42, Jablonec nad Nisou, 46601
Liberecký kraj

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA - odznaky, medaile, plakety, pamětní mince - kravatové spony - klíčové přívěsky - firemní štítky - loga - nábytkové kování VÝROBA LISOVANÉ KOVOVÉ GALANTERIE - opaskové spony - kování na kabelky - zdobící prvky - na postroje a obojky - pyramidy, pecky, hvězdy - kování ve stylu western - knoflíky - růžky na diáře apod. - nesmeky na obuv PRÁCE lisařské, rytecké, nástrojařské

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Kovář

Nabízím garážová a průmyslová vrata, pohony bran, garáží i průmyslových vrat. Prodávám automatické závory, těsnící límce, vyrovnávací můstky a komponenty.

David Kirš

Měnín 480, Měnín, 66457

Zdeněk Matyšek

Společnost Zdeněk Matyšek se sídlem v Miroslavi se specializuje na širokou škálu stavebních služeb a výrobků. Nabízíme řešení pro zimní zahrady, bazénové haly, atypické konstrukce a různé typy zasklení včetně prosklených stěn, výloh a světlíků. Poskytujeme výměnu skel, realizace zasklených teras, pergol a přístřešků, stejně jako prosklené fasády, okna a dveře z různých materiálů. Naše hliníkové konstrukce, ocelové rošty a pororošty jsou ideální pro schodnice a lávky. S naší odborností a kvalitními materiály vám pomůžeme vytvořit funkční a esteticky příjemné prostory.

P & V Elektronic, s.r.o.

Jsme společnost se zaměřením na výrobu vinutých a mechanických dílů, jejichž hlavní uplatnění se nachází v elektronice a elektrotechnice. Disponujeme moderním vybavením jak v oblasti technologie navíjení, tak v oblasti strojního obrábění. Celá ČR.

BSR-Technology Systems s.r.o.

Holečkova 789/49, Praha 5 - Smíchov, 15000

Wonky s.r.o.

Varšavská 715/36, Praha 2, Vinohrady, 12000

AP nástrojárna s.r.o.

Kopanická 325, Vizovice, 76312

DIMER, spol. s r.o.

DIMER je jedním z největších českých výrobců a dodavatelů těsnění, těsnících prvků a komponentů. Jsme dodavatel s nejširším sortimentem těsnění jak co do tvarů, typů, profilů, tak co do materiálového provedení abychom optimálně vyřešili a dokonale uspokojili vaše potřeby pro podmínky konkrétní aplikace. Náš sortiment obsahuje těsnění pro hydrauliku, pneumatiku, strojní celky, potrubní systémy, čerpadla, agregáty, přírubové spoje, mechanické ucpávky, plochá těsnění, kroužky, gufera, atd. atd.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.