Jiří Dimitrov

Horní Chřibská 194, Chřibská, 40744
Ústecký kraj

Zakázková výroba oken a dveří, schodů, zábradlí, plotů, nábytku. Výrábíme okna jednoduše zasklená nebo s izolačním sklem vč. eorooken. Vyrábíme i okna otevíravá ven do starých chalup. Dále i okna do památkových objektů. Tvary oken všechny vč.kulatých a obloukových. Materiál pro výrobu oken - borovice, smrk, modřín, exotické dřeviny. Povrchová úprava - impregnace, základ, lasura stříkaná vysokotlakým zařízením. Dveře vyrábíme vnitřní 40mm,vchodové 68mm. Zárubně,hranolkové,obložkové. Typy dveří všechny vč.obloukových. Rovněž vyrábíme repliky starých dveří. Materiál-smrk,borovice,modřín,jasan,dub a exotické dřeviny. Nábytek vyrábíme z masivu dle přání zákazníka vč. řezbářých prací. Výroba- ložnice, stoly, skřině, komody, knihovny, toaletky, truhly, odkládací stolky, samostatné postele, ozdobné regály na víno atd. Rovněž vyrábíme informační tabule, prkénka na maso, pizzu, na suschi, krájecí prkénka, vály malé a velké. Schody samonosné z borovice, jasanu, dubu, buku a exotických dřevin.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Smolný

Oráčov 157, Oráčov, 27032

Petr Wildmann

Provádíme truhlářské práce - výroba nábytku na míru. Lokalita: celá ČR

Zdeněk Matyšek

Výroba a montáž zimních zahrad, bazénových hal, atypických konstrukcí, hliníkových oken a dveří. Montáž stínících markýz. Výměny poškozených skel, servis okenních kování.

Innovative Design, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní realizace staveb a interiérů od návrhu až po samotnou realizaci. Od první společné myšlenky až po dokonalý, vybavený a plně funkční interiér. Firma se zabývá návrhy a realizací staveb, interiérů, výrobou nábytku, rekonstrukcemi, dodáním kompletního vybavení (vestavěné skříně, kuchyně apod.) Působíme po celé České republice.

Petr Bartoš

Zajišťujeme nákladní autodopravu i přepravu zboží a materiálu vlastními vozidly. Zajišťujeme přepravu od překladišť a skladů, přes spedici až po kompletní dodávky na místo určení. Přepravu zajišťujeme pomocí sklápěček, jeřábů, hydraulické ruky a dalších speciálních strojů. K dispozici máme také valníky, kontejnery, sklápěče, návěsy a další zemní a speciální stroje. Zajišťujeme odvoz sutě, zeminy a komunálního odpadu, dovoz štěrku, písku, betonu a stavebního materiálu.

K.O.S.- plastic, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem bezúdržbových plastových profilů (využitelných na oplocení, pergoly, lavičky), tyčkových plotů, plastových zatravňovacích dlaždic, obrubníků, záhonových chodníků a dalších plastových výrobků. Od roku 2014 jsme rozšířili předmět své činnosti o montáž plastových plotů včetně souvisejících zámečnických a stavebních prací. Dalším předmětem naší činnosti je přeprava zboží pomocí nákladních automobilů MAN s hydraulickým čelem a DAF o ložné délce 8,5m

NP STAV s.r.o.

Společnost NP STAV s.r.o. je zednickou firmou se sídlem v Červeném Kostelci. Naše hlavní specializace zahrnuje rekonstrukce a rekonstrukční práce, zateplení fasád, pokládku dlažby a obkladačské práce. Jsme odborníky na sádrokartonářské práce, hrubou stavbu, tesařské a truhlářské práce. V naší nabídce také najdete montáž podhledů, kazetových stropů, příček, půdní vestavby a předsazených stěn. Rovněž se věnujeme výrobě a montáži nábytku. Jsme tady, abychom vám pomohli s vašimi stavebními a designovými potřebami.

Jindřich Kněbort

Vesec č.p. 61, Mírová pod Kozákovem, 51101

EPTB s.r.o.

Jsme dopravní společnost, zajišťující přepravy nadměrných a těžkých nákladů. Vedle této činností zajistíme pro naše stávající i nové klienty, jak standartní kamionovou dopravu, tak i přepravu kusových zásilek v rámci celé Evropy – i východ.

Jiří Eliáš

Realizuji veškeré truhlářské práce na míru. Vyrábím kuchyně, postele, vestavěné skříně, schody jak z lamina tak z masivu a další dle domluvy s klientem.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.