Robert Limanovský

Mexická 691/3, Praha - Vršovice, 10100
Hlavní město Praha

Nabízíme Vám úklidy Vašich kancelářských prostor v intervalech dle Vašich požadavků. Předmětem nabídky je komplexní zajišťování čistoty kancelářských prostor včetně sociálního zázemí vlastními zdroji, ne tedy subdodavatelským způsobem. Jako dodavatelská firma zaručujeme svým klientům zachování obchodního tajemství. Prohlašujeme, že máme sjednanou pojistnou smlouvu na pojištění odpovědnosti za škody způsobené jinému z titulu své podnikatelské činnosti, a zavazujeme se že pojistnou smlouvu budeme udržovat v platnosti během trvání smlouvy s odběratelem.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Vyčistíme.to s.r.o.

Zaměřujeme se na čištění kusových i pokládkových koberců v komerčních prostorech i v domácnostech. Perfektně vám vyčistíme i čalouněný nábytek jako jsou např. křesla, gauče, židle, kancelářské židle nebo třeba matrace. Odstraníme skvrny i zápach, to vše nejlepší technologií i nejšetrnějšími přípravky.

Petr Malenčuk

Nabízíme vám kompletní údržbu zeleně a komunikací po celý rok - zajištění zimní údržby chodníků v areálů firem, obcí, měst a obchodních center, kde jsme schopni v krátkých časových lhůtách provést kompletní zásah od ručního odstranění sněhu z chodníků, vstupů do budov, úklid chodníků atd.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.