TELES, s.r.o.

Ondříčkova 29, Praha 3, 13000
Česká Republika

Společnost TELES s.r.o. je výhradně českým dodavatelem telekomunikačních řešení s více než dvacetiletou tradicí v oboru telekomunikací. Od svého vzniku v roce 1990 se zabýváme dodávkou, instalací a údržbou telefonních ústředen značky Alcatel-Lucent, jejíž jsme autorizovaným partnerem. V uplynulých letech jsme rozšířili naše portfolio také o značku telefonních ústředen Panasonic a 3CX. V současné době mimo výše uvedeného provádíme dodání a instalaci dokumentační a záznamových zařízení, interaktivních hlasových systémů (např. Voice mail, automatická spojovatelka, audiotex) a telekomunikačních zařízení (telefonní přístroje, audiokonferenční a videokonfereční zařízení, náhlavní soupravy, dveřní systémy, faxy, GSM/UMTS brány), dodávku, montáž, úpravy a opravy telefonních rozvodů a počítačových sítí, instalaci strukturované kabeláže, dodávku a údržbu bezpečnostních systémů EZS a EPS. Zajišťujeme také pozáruční servis telekomunikačních zařízení, našim zákazníkům nabízíme servisní smlouvu na údržbu telekomunikačních zařízení a technickou podporu ke všem námi nabízeným zařízením. Úzce spolupracujeme s výrobci předních značek v oboru telekomunikací jako je Alphatech, 2N, Concorde, Plantronics, Polycom, Siemens nebo Well. To, co telekomunikačnímu trhu telekomunikací chceme nabídnout, jsou schopní a pracovití zaměstnanci, jejichž cílem je nabídnout takové komunikační řešení vedoucí ke splnění požadavků, a to jak po technické, tak i po cenové stránce. Jsme schopni vytvořit cenově velice efektivní systém s vysokou užitnou hodnotou při nízkých nákladech na realizaci. Naše spektrum zákazníků je dosud velmi široké: jsou to náročnější zákazníci z oblasti telekomunikačního průmyslu, také business centra, mnohapatrové kancelářské budovy, velké, střední i malé firmy, živnostníci, běžní uživatelé i státní organizace. Buďte dalším zákazníkem právě Vy!

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

KonekTel, a.s.

Společnost KonekTel, a.s. se sídlem v Pardubicích - Popkovicích je předním poskytovatelem služeb v oblasti radiostanic, vysílaček a radiových sítí. Společnost se specializuje na opravy a servis zařízení od renomovaných značek jako je Motorola, Kenwood, Vertex a další. Nabízí kompletní sortiment vybavení včetně převaděčů, antén, baterií a dalšího příslušenství. KonekTel, a.s. je odborníkem na systémy jako je Mototrbo a TETRA a také poskytuje technologie rádiových pojistek a rádiového zabezpečení. Společnost se rovněž specializuje na opravy a revize anténních systémů a také se stará o údržbu telekomunikačních zařízení.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.