Sport Ideal s.r.o.

Vietnamská 700/6, Praha - Bubeneč, 16000
Česká Republika

Velkoobchod se sportovní a racionální výživou. Zastupujeme značky jako Isostar, Nutrend, Prom-in, MedPharma, PENCO, EXTRIFIT, AMIX, POWERSYSTEM, ATP a MegaPro atd. Nabízíme iontové, energetické, karnitinové nápoje; dietní prostředky a spalovače tuků; kloubní výživu; energetické, müssli, proteinové tyčinky; aminokyselinové výrobky; kreatiny; sacharidové a proteinové koktejly; vitamíny; fitness a cyklistické rukavice; cykl.lahve na kola; masážní emulze... Vždy v nabídce akční balení nebo slevy. Na vyžádání zašleme kompletní ceník

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Daniel Dobš

Společnost Daniel Dobš se sídlem v PRAHA 912 - DOLNÍ POČERNICE je specializovaná firma, která se zabývá výrobou a prodejem nábytku, židlí, sedaček a stolů. V naší široké nabídce naleznete také elegantní kovový nábytek, který se hodí do moderního prostředí. Jsme odborníky na garažové brány a provádíme i zámečnické práce. Sledujeme nejnovější trendy a poskytujeme špičkovou kvalitu produktů a služeb.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.