ZPA EKOREG, spol. s r.o.

Děčínská 726/55, Ústí nad Labem - Střekov, 40003
Ústecký kraj

Výroba, servis a montáž měřicí a regulační techniky. Měření a regulace teplot, tlaků snímače teploty, převodníky, platinové měřicí odpory, elektromech. termostaty, manostaty, tlakové spínače. Provedení T i Ex. Strojní výroba, galvanovna. Autorizované metrologické středisko(úřední ověření, kalibrace).

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Kovář

Nabízím garážová a průmyslová vrata, pohony bran, garáží i průmyslových vrat. Prodávám automatické závory, těsnící límce, vyrovnávací můstky a komponenty.

Vladimír Tomanec

Provádíme dodávku, montáž a servis klimatizační techniky pro provozovny, kanceláře, rodinné domy a bytové jednotky. Rovněž provádíme montáž a servis tepelných čerpadel. Nabízíme servis plynových kotlů, servis kondenzačních kotlů, servis elektrokotlů. Montáž plynových kotlů, montáž kondenzačních kotlů, montáž elektrokotlů, montáž kaskádové kotelny. Rovněž dodáváme systémy měření a regulace.

BSR-Technology Systems s.r.o.

Holečkova 789/49, Praha 5 - Smíchov, 15000

Ing. Milan Stehlík

třída Krále Jiřího 248, Velim, 28101

Zdeněk Matyšek

Výroba a montáž zimních zahrad, bazénových hal, atypických konstrukcí, hliníkových oken a dveří. Montáž stínících markýz. Výměny poškozených skel, servis okenních kování.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.