L.A.S.O.,spol.s r.o.

Mlýnská 7, Vyškov, 68201
Jihomoravský kraj

Provádíme projekce, instalace a servis elektronických zabezpečovacích systémů(EZS), požárních(EPS), kamerových systémů. Rozvody strukturované kabeláže(PC/TEL) a společné TV antény. ZAJIŠŤUJEME RYCHLOU A NEPŘETRŽITOU SERVISNÍ SLUŽBU, 24 HODIN DENNĚ PO CELÉ ČR! Nabízíme bezkonkurenční ceny, kvalitu ajednání!

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

OES s.r.o.

Provedeme technické práce, realizaci silových elektroinstalací a osvětlovací techniky průmyslového i bytového charakteru. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací a tepelných čerpadel. Zrealizujeme požární signalizaci ( EPS),zabezpečovací systémy (EZS),digitální i analogové vstupní audio a video systémy. Provedeme dodávku instalaci solárních teplovodních i fotovoltalických panelů, zajistíme i zapojíme požadované spotřebiče. Dodáváme světelné zdroje a svítidla.

Petr Michálek

Specializujeme se na kompletní realizace, opravy i servis pro váš rodinný dům, byt a komerční prostory. Realizujeme instalatérské, topenářské, plynařské, zámečnické, elektrikářské, zemní, stavební a zednické práce.

František Čermák

S. K. Neumanna 1378, Kladno, Švermov, 27309

Elektrikářská společnost s.r.o.

Bělehradská 858/23, Praha, 15500

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.