Servis GSM, Satelitní pohotovost

Náměstí práce 2512, Zlín, 76001
Zlínský kraj

Servis GSM - servis, opravy, odblokování, bezpečnostní kódy, poradenství, mobilní telefony. Satelitní pohotovost - instalace, montáž, poradenství, satelitní technika. Navigace - navigační systémy TomTom, Mio, Garmin, instalace, poradenství, montáž.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

KonekTel, a.s.

Společnost KonekTel, a.s. se sídlem v Pardubicích - Popkovicích je předním poskytovatelem služeb v oblasti radiostanic, vysílaček a radiových sítí. Společnost se specializuje na opravy a servis zařízení od renomovaných značek jako je Motorola, Kenwood, Vertex a další. Nabízí kompletní sortiment vybavení včetně převaděčů, antén, baterií a dalšího příslušenství. KonekTel, a.s. je odborníkem na systémy jako je Mototrbo a TETRA a také poskytuje technologie rádiových pojistek a rádiového zabezpečení. Společnost se rovněž specializuje na opravy a revize anténních systémů a také se stará o údržbu telekomunikačních zařízení.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.