RICHARD

Jáchymovská 64, Karlovy Vary, 36004
Karlovarský kraj

Výroba vjezdových bran vč. pohonů na dálk. ovládání. Dodávka a montáže. RODINNÉ DOMY- Garážová vrata sekční, výklopná, rolovací, markýzy, žaluzie, předokenní rolety, oplocení, kovovýroba. HOTELY A LÁZ. DOMY- Automatické dveře, parkovací systémy a park. zábrany, závory, vzduchové clony. PRŮMYSL- Automatické dveře, průmysl. vrata (sekční, rolovací, rychloběžná), mřížové rolety, protiprůvanové vratové clony, průmysl. brány, vzduchové clony, vyrovnávací nakládací můstky, těsnící límce.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

VAZA s.r.o.

Kubelíkova 1224/42, Praha 3 - Žižkov, 13000

Půjčovna Macek s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá půjčováním profesionálních strojů a nástrojů a výrobou zámečnických produktů.

Ventos Energy Solutions, a.s.

Tovární 205/3, Rumburk 3-Dolní Křečany, 40761

Zdeněk Matyšek

Výroba a montáž zimních zahrad, bazénových hal, atypických konstrukcí, hliníkových oken a dveří. Montáž stínících markýz. Výměny poškozených skel, servis okenních kování.

Petr Michálek

Specializujeme se na kompletní realizace, opravy i servis pro váš rodinný dům, byt a komerční prostory. Realizujeme instalatérské, topenářské, plynařské, zámečnické, elektrikářské, zemní, stavební a zednické práce.

Daniel Dobš

Společnost Daniel Dobš se sídlem v PRAHA 912 - DOLNÍ POČERNICE je specializovaná firma, která se zabývá výrobou a prodejem nábytku, židlí, sedaček a stolů. V naší široké nabídce naleznete také elegantní kovový nábytek, který se hodí do moderního prostředí. Jsme odborníky na garažové brány a provádíme i zámečnické práce. Sledujeme nejnovější trendy a poskytujeme špičkovou kvalitu produktů a služeb.

PELLAMONT s.r.o.

Spojovací 559, Milovice - Mladá, 28924

Dooristik s.r.o.

Zabýváme se montáží a prodejem garážových vrat, zakázkovou výrobou vjezdových bran včetně pohonů, dále montáží a servisem plastových oken a dveří, stínící techniky, dále exteriérové i interiérové žaluzie, rolety a markýzy. Provádíme kompletní provedení domovních elektroinstalací a telekomunikací. Pardubicky, Královohradecký a Olomoucký kraj

BSR-Technology Systems s.r.o.

Holečkova 789/49, Praha 5 - Smíchov, 15000

Radek Krč

Koudelov 43, Vrdy, 28601

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.