František Hřebíček

Wolkerova 757/8, Blansko, 67801
Jihomoravský kraj

Nabízíme odvoz stavebních materiálů, sutí, zeminy. Dovoz stavebních materiálů, písků, štěrků a převoz strojů do 7,5 tuny. Přistavujeme kontejnery stavebním firmám i soukromým osobám. Kapacita kontejnerů je 4 až 10 m3.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Jiří Voseček

Firma provádí demolice a bourací práce.

K.O.S.- plastic, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem bezúdržbových plastových profilů (využitelných na oplocení, pergoly, lavičky), tyčkových plotů, plastových zatravňovacích dlaždic, obrubníků, záhonových chodníků a dalších plastových výrobků. Od roku 2014 jsme rozšířili předmět své činnosti o montáž plastových plotů včetně souvisejících zámečnických a stavebních prací. Dalším předmětem naší činnosti je přeprava zboží pomocí nákladních automobilů MAN s hydraulickým čelem a DAF o ložné délce 8,5m

PETRUŽÁLEK A SYNOVÉ s.r.o.

Novozámecká 520, Praha - Dolní Počernice, 19012

Petr Bartoš

Zajišťujeme nákladní autodopravu i přepravu zboží a materiálu vlastními vozidly. Zajišťujeme přepravu od překladišť a skladů, přes spedici až po kompletní dodávky na místo určení. Přepravu zajišťujeme pomocí sklápěček, jeřábů, hydraulické ruky a dalších speciálních strojů. K dispozici máme také valníky, kontejnery, sklápěče, návěsy a další zemní a speciální stroje. Zajišťujeme odvoz sutě, zeminy a komunálního odpadu, dovoz štěrku, písku, betonu a stavebního materiálu.

Jaroslav Ambrož

Balcárkova 755/35, Olomouc - Nová Ulice, 77900

EPTB s.r.o.

Svitavská 500/7, Blansko, 67801

Jindřich Kněbort

Vesec č.p. 61, Mírová pod Kozákovem, 51101

Jaroslav Němec

Naše firma se zabývá vyklízením a stěhováním bytů, kanceláří, pozůstalostí, sklepů a dalších prostor na klíč. Samozřejmostí je přistavení kontejnerů a likvidace vzniklého odpadu. Provádíme také bourací práce.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.