MarketingJOB

sídl. Dukelských hrdinů 2787/27, Břeclav, 69002
Jihomoravský kraj

Jsme první pracovní portál v ČR specializovaný na zaměstnání v obchodě, marketingu a reklamě! Životopisy a nabídky práce pro pozice jako obchodní zástupce, obchodní ředitel, marketingový manažer nebo reklamní specialista. Obsahem jsou také rady a návody pro získání práce či odborné články zaměřené na potřeby profesionálů v obchodě, marketingu a reklamě. Dále též inzerce kurzů a seminářů pro obchod, marketing a reklamu.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Easy Tax & Advisory s.r.o.

Společnost vznikla v září 2015, kdy byla založena majitelem firmy, který se již více něž 10 let pohybuje v oblasti účetnictví a daní. Poskytujeme účetní a daňové poradenství, a vedení on-line účetnictví. Svým klientům připravíme vždy řešení na míru.

TH.data a.s.

Nabízíme komplexní servis ve finanční, účetní, daňové a mzdové oblasti pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty, tuzemské i zahraniční. Poskytované služby provádíme v rozsahu a šíři odpovídající všem potřebám a požadavkům klientů od řešení aktuálních jednotlivých záležitostí po kompletní outsourcing dané oblasti. Díky našim znalostem, dovednostem a flexibilitě, pomáháme klientům snížit náklady, zvýšit výkonnost firmy a dosahovat stanovených cílů. S

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.