Michal Fišer - nezavislá konzultace v IT

Lipova 690, Most, 43401
Ústecký kraj

Nezávislé konzultace bez propojení k prodejcům. Přímé snížení ceny při nákupu. Řešení kritických problémů a zajištění spolupráce všech subjektů. Možnost konzultací při výběru IT od nákupu desktopových PC až po servery či licence. Možnost vytvoření vzdělávacího plánu pro interní IT oddělení. Nezávislé posouzení stavu IT a práce interního oddělení. Pevné ceny, žádné napojení na prodejce. Průhledná a jasně definovaná výběrová řízení. Moderní procesy při nákupu IT. Profesionální a důvěryhodné zastoupení zajištění mandátní smlouvou. Ochrana důvěrných informací. Dlouhodobou spolupráci a profesionální pomoc. Prověřené a spolehlivé reference.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

P.V.A. systems, s.r.o.

Nabízíme pokladní systémy včetně řešení prodeje z váhy. Systém komunikuje s EET. B.O.S.S. Enterprise - systém centrálního řízení obchodních řetězců vybudovaný na platformě Java EE - řešení pro velkoobchody a maloobchody. Systémy datových skladů a Business Intelligence.

Sprinx Systems, a.s.

Údolní 212/1, Praha 4 - Braník, 14700

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.