NAD KONČICE s.r.o.

Prokopova 372, Žiželice, 28129
Středočeský kraj

Předmětem podnikání firmy NAD Končice s.r.o. je nákladní autodoprava, přeprava sypkých nákladů, paletovaného zboží, nadměrných nákladů, zemní práce, přípravné práce pro stavby, půjčování stavebních strojů. Služby pro zemědělství a zahradnictví. Další činností firmy NAD Končice s.r.o. je prodej volně ložené zeminy, ornice, substrátu a jejich doprava k zákazníkovi.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

EPTB s.r.o.

Svitavská 500/7, Blansko, 67801

Jaroslav Ambrož

Balcárkova 755/35, Olomouc - Nová Ulice, 77900

K.O.S.- plastic, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem bezúdržbových plastových profilů (využitelných na oplocení, pergoly, lavičky), tyčkových plotů, plastových zatravňovacích dlaždic, obrubníků, záhonových chodníků a dalších plastových výrobků. Od roku 2014 jsme rozšířili předmět své činnosti o montáž plastových plotů včetně souvisejících zámečnických a stavebních prací. Dalším předmětem naší činnosti je přeprava zboží pomocí nákladních automobilů MAN s hydraulickým čelem a DAF o ložné délce 8,5m

Petr Bartoš

Zajišťujeme nákladní autodopravu i přepravu zboží a materiálu vlastními vozidly. Zajišťujeme přepravu od překladišť a skladů, přes spedici až po kompletní dodávky na místo určení. Přepravu zajišťujeme pomocí sklápěček, jeřábů, hydraulické ruky a dalších speciálních strojů. K dispozici máme také valníky, kontejnery, sklápěče, návěsy a další zemní a speciální stroje. Zajišťujeme odvoz sutě, zeminy a komunálního odpadu, dovoz štěrku, písku, betonu a stavebního materiálu.

Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o.

Naše společnost se zabývá následující činností: strojní zemní práce, výkopové práce a přípravné práce pro stavby, nákladní autodoprava, demolice budov a staveb, recyklace stavebních odpadů, nakládání s odpady vyjma nebezpečných, práce autojeřábem, lesnická činnost, práce prováděné hornickým způsobem a hornická činnost, opravy silničních vozidel, prodej zeminy, štěrků písků a recyklátů

PETRUŽÁLEK A SYNOVÉ s.r.o.

Novozámecká 520, Praha - Dolní Počernice, 19012

Jindřich Kněbort

Vesec č.p. 61, Mírová pod Kozákovem, 51101

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.