HotelTime a.s.

Vinohradská 1899/112, Praha 3 – Vinohrady, 13000
Hlavní město Praha

Společnost Hotel Time je akciová společnost, která na konci roku 2002 zahájila v ČR provoz originálního stejnojmenného rezervačního, recepčního a provozního systému Hotel Time ®. Systém Hotel Time ® je určen převážně pro střední a menší společnosti, podnikající v oblasti ubytování, cestovního ruchu. Systém Hotel Time má své klientské a recepční rozhraní s možností využití smluvními zprostředkovateli. Díky užití ASP se jedná o první skutečně 100%, ON-LINE systém !! ASP (Application Service Provider) neboli „poskytovatel aplikačních služeb“, znamená používání aplikace na dálku – většinou formou pronájmu. Koncový uživatel aplikaci nekupuje ale pronajímá si ji. Platí tedy průběžně, za její faktické používání v míře v jaké aplikaci skutečně používá (odpadají tedy vysoké pořizovací náklady, zdlouhavé zavádění systému, uvádění do provozu, složitý servis systému apod.). Na těchto stránkách můžete nalézt většinu informací o systému HotelTime spolu s možností vyzkoušení jeho funkcí..

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Sprinx Systems, a.s.

Údolní 212/1, Praha 4 - Braník, 14700

Ing. Dana Rosolová, MBA

Vývoj software na zakázku.

IVAR ID Poděbrady, s.r.o.

Systém pro evidenci a zpracování docházky, plánování směn, přístupové systémy, technologie bezkontaktní identifikace, čtečky LF, HF, UHF. Dodávky čipů, karet, hodinek. Dodávky SW, vývoj na klíč, mobilní aplikace, dodávky turniketů, branky, brány, el. zámky pro šatní skříňky Off-Line i On-Line, pokladní systémy pro aquaparky, sportovní centra, haly, saun, wellness a pod., vstupenkové systémy pro zimní stadiony a multifunkční haly

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.