soLNet, s.r.o.

Drážní 1400/7b, Brno, 61254
Česká Republika

Nabízíme a dodáváme outsourcing informačních technologií a serverová řešení obsahující například poštovní, synchronizační a souborový server, firewall, ústřednu pro internetovou telefonii (VoIP), antivirový a antispamový systém nebo server pro WWW, FTP, DNS, DHCP nebo instant messaging. Zajišťujeme návrhy, instalace a správu bezpečných firemních virtuálních sítí (VPN) nebo infrastruktury pro zálohování a přístup k poště a dokumentům odkudkoliv skrze groupwarový systém WebIS?. Dále poskytujeme profesionální hosting, tvorbu a správu webových prezentací v prostředí redakčního systému a technickou podporu pro všechny naše služby.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Sprinx Systems, a.s.

Údolní 212/1, Praha 4 - Braník, 14700

IVAR ID Poděbrady, s.r.o.

Systém pro evidenci a zpracování docházky, plánování směn, přístupové systémy, technologie bezkontaktní identifikace, čtečky LF, HF, UHF. Dodávky čipů, karet, hodinek. Dodávky SW, vývoj na klíč, mobilní aplikace, dodávky turniketů, branky, brány, el. zámky pro šatní skříňky Off-Line i On-Line, pokladní systémy pro aquaparky, sportovní centra, haly, saun, wellness a pod., vstupenkové systémy pro zimní stadiony a multifunkční haly

Ing. Dana Rosolová, MBA

Vývoj software na zakázku.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.