Grafobal cz,s.r.o.

Blažkova 5, Hodonín, 69501
Jihomoravský kraj

Výroba kartonů z vlnité lepenky (3vl, 5vl a mikrovlna), výroba obalů z hladké lepenky - krabičky skládačky, výroba obalů potravinářských, obaly lepené, šité, potištěné flexotisk nebo ofset, kašírované, lamino, uv lak, průhledná okýnka,displeje, dvouvrstvá lepenka v rolích, formáty-přířezy narýlované, proložky, mřížky, sortiment vinařů a dárkové balení.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Juta, a.s.

Společnost Juta, a.s. se sídlem v Dvůr Králové n. L. je významným výrobcem širokého sortimentu produktů pro stavebnictví, zemědělství, obaly a technické účely. Specializuje se také na výrobu umělého trávníku JUTAgrass pro sportovní plochy, fotbalová hřiště, zahrady, balkony a terasy. S dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru jsme spolehlivým partnerem pro vaše projekty a potřeby.

SINFO, spol. s r.o.

Matrace, pěnové části pro sedací nábytek, molitan, polyetylen, obalový materiál, fixace, konstruované obaly, pěnové výplně kufrů, transportní obaly, ochranné matrace, vybavení lyžařských areálů, dětský pěnový nábytek, 3D obaly, zvuková izolace.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.