AKADEMIE ORLITA, s.r.o.

Přemyslovců 992/52, Ostrava - Mariánské Hory, 70900
Moravskoslezský kraj

Filosofie a metody práce Základní hodnoty, které vyznáváme a hájíme: Úcta – Loajálnost - Odbornost – Pokora - Kreativita Upřímnost - Poctivost – Přínosnost - Aktivita Spolehlivost AKADEMIE ORLITA, s.r.o. je: - Držitel certifikace INTERNATIONAL EDUCATION SOCIETY LTD. - Držitel certifikace ČSN EN ISO 9001:2000 - Člen Asociace trenérů a konzultantů managementu ČR - Člen Klubu personalistů ČR - Člen Hospodářské komory ČR - Autorizovaný školitel IBSA - Švýcarsko - Držitel akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k provádění rekvalifikace – Asistent(ka) manažera - Držitel akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k provádění akreditovaných a rekvalifikačních kurzů. Naše jedinečnost na trhu vzdělávacích a poradenských agentur spočívá: V oblasti psychologie osobnosti v tom, že jsme v České a Slovenské republice jedním ze tří držitelů licencí vzdělávacích programů IBSA „Sebepoznání metodou STRUKTOGRAMM®“ a „Poznávání jiných lidí metodou TRIOGRAMM®“. V manažerských dovednostech zejména v problematice: ovlivňování osobních kariér – tzv. Orlitovo okno motivace člověka zejména kapitoly: Aspekty vedení pracovníků, Orlitova teorie motivace a tzv. sociální raketa získávání zaměstnanců a spolupracovníků, kde máme propracovanou osobitou techniku prodeje pracovního místa. s velmi dobrým ohlasem se u našich partnerů setkávají naše postupy při zavádění systému řízení podle cílů. V oblasti obchodních dovedností spočívá naše přednost ve výuce jednoduchých obecných principů a zejména v práci s užitky nabízených produktů, ve formulaci tzv. pravidla logické argumentace a v tréninku obchodního vyjednávání. Jsme majiteli jedinečného softwarového programu „Organizační řád®“, který výrazně usnadňuje klientům tvorbu základních dokumentů organizaci řízení, stejně jako rychle provádět aktuální změny. Metody práce Semináře vedeme interaktivním způsobem pomocí metod otevřeného učení. V rámci jednotlivých tréninků využíváme převážně svých vlastních případových studií. Velký důraz klademe na kvalitu a intenzitu tréninkových programů. Základními parametry, které sledujeme při spolupráci s našimi klienty je přínos změn, které se s naší pomocí realizují, výkonnost firmy a její růst. Jsme otevřeni novým myšlenkám i požadavkům. Zvýšíme Vaši výkonnost, pomůžeme Vám růst.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

M.C.TRITON, spol. s r.o.

Řídíme nebo pomáháme s řízením firem a úřadů ve veřejném sektoru. Manažerské poradenství, vzdělávání a interní management.

Easy Tax & Advisory s.r.o.

Společnost vznikla v září 2015, kdy byla založena majitelem firmy, který se již více něž 10 let pohybuje v oblasti účetnictví a daní. Poskytujeme účetní a daňové poradenství, a vedení on-line účetnictví. Svým klientům připravíme vždy řešení na míru.

TH.data a.s.

Nabízíme komplexní servis ve finanční, účetní, daňové a mzdové oblasti pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty, tuzemské i zahraniční. Poskytované služby provádíme v rozsahu a šíři odpovídající všem potřebám a požadavkům klientů od řešení aktuálních jednotlivých záležitostí po kompletní outsourcing dané oblasti. Díky našim znalostem, dovednostem a flexibilitě, pomáháme klientům snížit náklady, zvýšit výkonnost firmy a dosahovat stanovených cílů. S

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.