Label metal, s.r.o.

K Vypichu 1049, Rudná u Prahy, 25219
Středočeský kraj

Konstrukční a vývojové práce ve strojírenství. Pětiosé obrábění na obráběcím centru HERMLE C40U podle dodané dokumentace – výkresy, matematický model, vzorek součásti, nebo vč. vývoje součásti podle požadavků zákazníka. Reverzní inženýrství - výroba unikátních náhradních dílů pro staré stroje, výroba náhradních dílů, které je obtížné sehnat, atd. Výroba forem pro vstřikování plastů včetně konstrukce. Měření na tříosém měřícím stroji Hexagon s výstupním protokolem.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

P & V Elektronic, s.r.o.

Jsme společnost se zaměřením na výrobu vinutých a mechanických dílů, jejichž hlavní uplatnění se nachází v elektronice a elektrotechnice. Disponujeme moderním vybavením jak v oblasti technologie navíjení, tak v oblasti strojního obrábění. Celá ČR.

AP nástrojárna s.r.o.

Kopanická 325, Vizovice, 76312

Wonky s.r.o.

Varšavská 715/36, Praha 2, Vinohrady, 12000

DIMER, spol. s r.o.

DIMER je jedním z největších českých výrobců a dodavatelů těsnění, těsnících prvků a komponentů. Jsme dodavatel s nejširším sortimentem těsnění jak co do tvarů, typů, profilů, tak co do materiálového provedení abychom optimálně vyřešili a dokonale uspokojili vaše potřeby pro podmínky konkrétní aplikace. Náš sortiment obsahuje těsnění pro hydrauliku, pneumatiku, strojní celky, potrubní systémy, čerpadla, agregáty, přírubové spoje, mechanické ucpávky, plochá těsnění, kroužky, gufera, atd. atd.

David Kirš

Měnín 480, Měnín, 66457

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.