AVT, s.r.o.

Za Škodovkou 326, Hradec Králové, 50004
Královéhradecký kraj

Technologická zařízení z plastů, technické řešení, výroba, montáž, servis, zařízení na čištění vzduchu (absorbéry, odlučovače, biofiltry), vzduchotechnika z plastů (potrubí, ventilátory), zařízení na čištění vody (neutralizační stanice), zařízení na leštění nebo leptání skla, zařízení pro galvanizovny, technologické nádrže z plastů válcové a hranaté, technologické potrubní systémy z plastů - dodávka, montáž.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SINFO, spol. s r.o.

Matrace, pěnové části pro sedací nábytek, molitan, polyetylen, obalový materiál, fixace, konstruované obaly, pěnové výplně kufrů, transportní obaly, ochranné matrace, vybavení lyžařských areálů, dětský pěnový nábytek, 3D obaly, zvuková izolace.

K.O.S.- plastic, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem bezúdržbových plastových profilů (využitelných na oplocení, pergoly, lavičky), tyčkových plotů, plastových zatravňovacích dlaždic, obrubníků, záhonových chodníků a dalších plastových výrobků. Od roku 2014 jsme rozšířili předmět své činnosti o montáž plastových plotů včetně souvisejících zámečnických a stavebních prací. Dalším předmětem naší činnosti je přeprava zboží pomocí nákladních automobilů MAN s hydraulickým čelem a DAF o ložné délce 8,5m

EKONA, spol. s r.o.

Nitranská 418/8, Liberec III-Jeřáb, 46007

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.