Investorsko inženýrská a.s.

Gorkého 658/15, Liberec 1, 46001
Liberecký kraj

Privátní developerská společnost. Zabývá se přípravou a realizací projektů velkého rozsahu a inženýrskou činností ve výstavbě. Projekční činnost a zpracování veškeré doprovodné projektové dokumentace, zajištění územního rozhodnutí o umístění stavby, inženýrská činnost včetně zajištění stavevbního povolení, zpracování realizační dokumentace, kolaudačního rozhodnutí a povolení užívání stavby. Komplexní služby v oblasti přípravy a prodeje průmyslových a obchodních zón, realizace všech druhů staveb na klíč, geodetické práce, poradenství, stanovení soutěžních podmínek, vedení soutěže na ralizaci stavby, návrhy nových využití brownfieldů, studie proveditelnosti a oponentní posudky.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Josef TOMÁŠEK - projekty elektroinstalace

Dolní 192/32, Žďár nad Sázavou 1, 59101

PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o.

Zaměřujeme se na zpracování a dodávku veškerých projekčních prací souvisejících s investiční činností. Jsme tým, který sestává ze zkušených profesionálů z oblastí architektury, stavebního inženýrství, designu a grafiky. PROJEKTSTUDIO bylo založeno v roce 1992.

SAFETY PRO s.r.o.

Zaměřujeme se především na oblast BOZP a PO a technický dozor staveb. Postupným vývojem a růstem společnosti v průběhu let přibývaly k těmto činnostem i další. V současné době spadá mezi naše hlavní činnosti technický dozor stavebníka, BOZP a PO, geotechnika a geologie a projekční činnost.

Ing. Jiří Červený

Cihlářská 743/58, Plzeň - Litice, 32100

Attila Kis

Stavební dozor.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.