LITEKOV, s.r.o.

Kateřinská 235, Stráž nad Nisou, 46303

Zakázková výroba plechových dílů a sestav na CNC, výroba kovových konstrukcí, povrchová úprava, galvanizování - lakování mokré / práškově, sítotisk, vstřikování plastů (včetně zakázkové výroby forem pro vstřikování plastů), třískové obrábění na CNC automatech - sériová výroba do o 40 mm, nad o 40 mm malé série. Vlastní provoz nástrojárny.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

PELLAMONT s.r.o.

Spojovací 559, Milovice - Mladá, 28924

DIMER, spol. s r.o.

DIMER je jedním z největších českých výrobců a dodavatelů těsnění, těsnících prvků a komponentů. Jsme dodavatel s nejširším sortimentem těsnění jak co do tvarů, typů, profilů, tak co do materiálového provedení abychom optimálně vyřešili a dokonale uspokojili vaše potřeby pro podmínky konkrétní aplikace. Náš sortiment obsahuje těsnění pro hydrauliku, pneumatiku, strojní celky, potrubní systémy, čerpadla, agregáty, přírubové spoje, mechanické ucpávky, plochá těsnění, kroužky, gufera, atd. atd.

David Kirš

Měnín 480, Měnín, 66457

AP nástrojárna s.r.o.

Kopanická 325, Vizovice, 76312

P & V Elektronic, s.r.o.

Jsme společnost se zaměřením na výrobu vinutých a mechanických dílů, jejichž hlavní uplatnění se nachází v elektronice a elektrotechnice. Disponujeme moderním vybavením jak v oblasti technologie navíjení, tak v oblasti strojního obrábění. Celá ČR.

Wonky s.r.o.

Provádíme mobilní obrábění a služby ve strojírenství. Zabýváme se obráběním železa a plastů dle výkresové dokumentace a to včetně atypických rozměrů.

FORTELTEAM s.r.o.

Lidická 700/19, Brno - Veveří, 60200

Ventos Energy Solutions, a.s.

Tovární 205/3, Rumburk 3-Dolní Křečany, 40761

Michal Vávra

Nabízím zámečnické práce a kovoobrábění.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.