Santarius s.r.o.

Závodní 470/3, Havířov, Dolní Suchá, 73564
Česká Republika

Firma se zabývá převážně výrobou produktů typu – batohy, kabely, malé a velké obaly na různé přístroje, sportovní náčiní a různé jiné typy šitých výrobků, kdy se konkrétní tvary, provedení a design projektují dle zadání odběratele. Strojové vybavení firmy je na vysoké technologické úrovni: CNC frézy, automatické řezací cuttery, laminovací stroje, tamponový tisk, apod. Vzhledem k bohaté strojní vybavenosti, také nabízíme například formátování látek dle tvarů zákazníka, frézování pěn, apod.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Daniel Dobš

Společnost Daniel Dobš se sídlem v PRAHA 912 - DOLNÍ POČERNICE je specializovaná firma, která se zabývá výrobou a prodejem nábytku, židlí, sedaček a stolů. V naší široké nabídce naleznete také elegantní kovový nábytek, který se hodí do moderního prostředí. Jsme odborníky na garažové brány a provádíme i zámečnické práce. Sledujeme nejnovější trendy a poskytujeme špičkovou kvalitu produktů a služeb.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.