CAMO, spol. s r.o.

Osvobození 237, Slavičín, 76321
Zlínský kraj

1. DNC bezdrátová síť pro CNC stroje včetně monitorování stavu strojů - vlastní produkt - WCNCprog. 2. Počítačka stravenek se snímáním čárových kódů GMS-8993(obecně zařízení pro počítání etiket, štítků, losů apod. včetně snímání čárových kódů), rychlost 1.000ks/min. 3. Nabízíme repasované maticové řádkové rychlotiskárny Tally s rychlostí tisku od 500 do 1800 řádků/min. pro distribuční firmy, jejichž procesy vyžadují tisk dokladů s mechanickým průklepem kopie, poskytujeme na tyto stroje garance lepší než na nové stroje, cena tiskáren je o 50% a více nižší než u nových strojů. Tímto oborem se zabýváme 16 let. 4. Nabízíme tiskárny KYOCERA, naše firma patří mezi TOP 10 obchodních a sevisních partnerů této značky, tiskárny se vyznačují velmi nízkými náklady na tisk, krédem tohoto japonského výrobce je EKOnomika a EKOlogie. 5. Nabízíme instalaci docházkových, přístupových, stravovacích, kamerových a zabezpečovacích systémů. 6. Naše firma je implementačním partnerem pro informační systém HELIOS ORANGE.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

IVAR ID Poděbrady, s.r.o.

Systém pro evidenci a zpracování docházky, plánování směn, přístupové systémy, technologie bezkontaktní identifikace, čtečky LF, HF, UHF. Dodávky čipů, karet, hodinek. Dodávky SW, vývoj na klíč, mobilní aplikace, dodávky turniketů, branky, brány, el. zámky pro šatní skříňky Off-Line i On-Line, pokladní systémy pro aquaparky, sportovní centra, haly, saun, wellness a pod., vstupenkové systémy pro zimní stadiony a multifunkční haly

Vladimír Tomanec

Provádíme dodávku, montáž a servis klimatizační techniky pro provozovny, kanceláře, rodinné domy a bytové jednotky. Rovněž provádíme montáž a servis tepelných čerpadel. Nabízíme servis plynových kotlů, servis kondenzačních kotlů, servis elektrokotlů. Montáž plynových kotlů, montáž kondenzačních kotlů, montáž elektrokotlů, montáž kaskádové kotelny. Rovněž dodáváme systémy měření a regulace.

HB ALARM spol. s r. o.

Nabízíme poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob. Hlavní zaměření na PZTS Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy EPS Elektronická požární signalizace, CCTV Kamerové systémy, SKV Systém kontroly vstupu, SKS Strukturované kabelové systémy,Ozvučení,silnoproudé instalace, atd.V oblasti bezpečnostních systémů poskytujeme následující služby.Poradenská činnost, projekce včetně schválení na příslušných úřadech,dodávky a realizaci systémů, revize, záruční i pozáruční servis.

Libor Kovařík

U Dubu 392, Všenory, 25231

E*tech, spol. s r.o.

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti slaboproudých elektroinstalací Vám můžeme nabídnout montáž EZS Jablotron, montáže kamerových systémů (CCTV), strukturované kabeláže (SK) a elektronických požárních systémů NSC Apollo (EPS), vstupních systémů či domovních zvonků pro rodinné domy.

Ing. Milan Stehlík

třída Krále Jiřího 248, Velim, 28101

SAP TECHNOLOGY

Servis, montáž a prodej zabezpečovacích systémů EZS, bezdrátového zabezpečení AJAX Bedo a kamerových systémů CCTV.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.