Společnost STA SERVIS Petr Kabát s.r.o. vznikla transformací fyzické osoby Petr Kabát, která působí na trhu od roku 1991. Pro zákazníky je společnost silným partnerem v oboru slaboproudých systémů. Jejím největším zaměřením je montážní a servisní činnost systémů pro hotely v Západních Čechách. Dále jsou našimi zákazníky stavební firmy, bytové správy SVJ i soukromý sektor.
Společnost KonekTel, a.s. se sídlem v Pardubicích - Popkovicích je předním poskytovatelem služeb v oblasti radiostanic, vysílaček a radiových sítí. Společnost se specializuje na opravy a servis zařízení od renomovaných značek jako je Motorola, Kenwood, Vertex a další. Nabízí kompletní sortiment vybavení včetně převaděčů, antén, baterií a dalšího příslušenství. KonekTel, a.s. je odborníkem na systémy jako je Mototrbo a TETRA a také poskytuje technologie rádiových pojistek a rádiového zabezpečení. Společnost se rovněž specializuje na opravy a revize anténních systémů a také se stará o údržbu telekomunikačních zařízení.
Zajišťujeme veškeré elektroinstalační práce silnoproud i slaboproud (Elektroinstalace, Přihlášky a revize, Domácí telefony, zvonky, Zabezpečovací systémy, Kamerové systémy, Systémy požární ochrany, Evakuační rozhlasy a ozvučení, Měření a regulace.) a servis. Nabízíme komplexní práce v bytových, průmyslových, i jinak komerčně využívaných objektech. Fotovoltaika.
AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.