ABRA Software a.s.

Jeremiášova 1422/7b, Praha - Řeporyje, 15500
Česká Republika

ABRA Software patří k největším českým producentům podnikových informačních systémů. Vyrábí informační a ERP systémy ABRA pro podniky všech velikostí i živnostníky. ERP ABRA si může každý podnikatel sestavit na míru z více než 80 různých modulů a dalších funkčních doplňků. ABRA Gen je komplexní a výkonný informační systém s vysokou variabilitou a možnostmi přizpůsobení. Je určený pro řízení, plánování a evidenci podnikových procesů, zejména ve středních a velkých firmách.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Ing. Dana Rosolová, MBA

Vývoj software na zakázku.

IVAR ID Poděbrady, s.r.o.

Systém pro evidenci a zpracování docházky, plánování směn, přístupové systémy, technologie bezkontaktní identifikace, čtečky LF, HF, UHF. Dodávky čipů, karet, hodinek. Dodávky SW, vývoj na klíč, mobilní aplikace, dodávky turniketů, branky, brány, el. zámky pro šatní skříňky Off-Line i On-Line, pokladní systémy pro aquaparky, sportovní centra, haly, saun, wellness a pod., vstupenkové systémy pro zimní stadiony a multifunkční haly

Sprinx Systems, a.s.

Údolní 212/1, Praha 4 - Braník, 14700

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.