FRAJMAN plast s.r.o.

Polní 103, Lanškroun, 56301
Pardubický kraj

Produkce výrobků, které šetří zákazníkům čas, peníze a užitná hodnota dělá zákazníkům radost. Příkladem je např. samozavlažovací truhlík. Nádherné pěstební výsledky,ale minimum starostí. Nejpraktičtější na obsluhu.Takový byl závěr z celosezonního testu na Zahradnicko lesnické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Zálivka vydrží až týden.Ušetřený čas,místo častého dolévání, využijete lépe s rodinou nebo při zálibách. Vzejdou v něm všechny nakoupené sazenice. Výsledkem jsou nádherné květiny, balkony, obdiv sousedů a vaše radost. Slouží celoročně pro pokojové nebo byliny, zeleninu. Zákazníci dál můžou využít podobně kvalitnímch a široce použitelných držáků na truhlíky i na sestavení poliček a podobně. Okenní zahrádky- mřížky na parapety jako ozdobná zábrana proti padání truhlíků. Do domácnosti jsou oblíbená plastová kuchyňská prkénka pro hygienické krájení. Vytlačovače past z tub jakýchkoliv šířek - úspora 1-10 Kč z každé tuby. A calá řada dalších výrobků z kvalitního plastu.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

EKONA, spol. s r.o.

Vyrábíme a dodáváme biologické čistírny odpadních vod,septiky,zemní filtry,splaškové jímky, plastové nádrže,vodoměrné a čerpací šachty,odlučovače lehkých kapalin a tuků,čistírny průmyslových odpadních vod,skimmerový sběrač ropných látek Ropák, spádová a scezovací síta,trubní rozvody,lapoly,žumpy,čerpací techniku,kontrolní šachty,kompostovací toalety.Projektujeme a navrhujeme způsoby čištění odpadních i průmyslových vod.Provádí rekonstrukce a opravy ČOV, záruční i pozáruční servis zařízení.

K.O.S.- plastic, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem bezúdržbových plastových profilů (využitelných na oplocení, pergoly, lavičky), tyčkových plotů, plastových zatravňovacích dlaždic, obrubníků, záhonových chodníků a dalších plastových výrobků. Od roku 2014 jsme rozšířili předmět své činnosti o montáž plastových plotů včetně souvisejících zámečnických a stavebních prací. Dalším předmětem naší činnosti je přeprava zboží pomocí nákladních automobilů MAN s hydraulickým čelem a DAF o ložné délce 8,5m

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.