Quo s.r.o.

Křižíkova 2158, Benešov, 25601
Středočeský kraj

Nabízíme výrobu a potisk reklamních předmětů, velkoplošný digitální tisk, transferový tisk, strojní vyšívání, tamponový tisk, termotisk, sítotisk, gravírování, frézování, pískování, řezání polystyrenu, laser, firemní štíty, světelnou reklamu, orientační systémy, billboardy, bigboardy, megaboardy, atypické plochy, reklamu na mostech, exkluzivní nabídka reklamních ploch. Prodej okenních fólií SUN-GARD a GLASS-GARD. Bezpečnostní fólie atestované v kategorii P2, protisluneční, tepelně-izolační certifikované (zadrží 25% tepla), schválené automobilové folie privátní a speciální. Prodej počítačů, počítačové techniky a programů. Provozujeme vlastní hotel a restauraci v Benešově.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

INTERWAND.CZ s.r.o.

Systémové mobilní příčky prosklené i plné, bezrámové skleněné příčky, luxferové stěny, posuvné a křídlové skleněné dveře, nerezová madla, eloxované U profily. Skleněná zábradlí, sprchové kouty. Specializujeme se na zakázkovou výrobu ze skla a nerezu.

Inoxglass s.r.o.

Naše firma se výhradně zabývá 3D návrhem, dodávkou a montáží skleněného a nerezového zábradlí. Dále se specializujeme na realizace skleněných dělících stěn, skleněných posuvných dveří, sprchových koutů, skleněných stříšek a skleněných grafických obkladů. Jsme schopni Vám navrhnout atypické řešení přímo pro Váš prostor. Jako dominantní materiál v našich realizacích používáme materiály budoucnosti nerezovou ocel a sklo.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.