EXIMUS CS, s.r.o.

Čapkova 22/1941, Blansko, 67801
Česká Republika

Prodej, servis, kalibrace měřících přístrojů a zařízení. Revizní a klešťové přístroje, multimetry, rozvaděčové a panelové přístroje, bočníky, převodníky el. i neel. veličin, čidla Pt100, tlakoměry, tlaková čidla, teploměry, termostaty. Podpora a distribuce sw CADELEC.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Ing. Milan Stehlík

třída Krále Jiřího 248, Velim, 28101

P & V Elektronic, s.r.o.

Jsme společnost se zaměřením na výrobu vinutých a mechanických dílů, jejichž hlavní uplatnění se nachází v elektronice a elektrotechnice. Disponujeme moderním vybavením jak v oblasti technologie navíjení, tak v oblasti strojního obrábění. Celá ČR.

Vladimír Tomanec

Provádíme dodávku, montáž a servis klimatizační techniky pro provozovny, kanceláře, rodinné domy a bytové jednotky. Rovněž provádíme montáž a servis tepelných čerpadel. Nabízíme servis plynových kotlů, servis kondenzačních kotlů, servis elektrokotlů. Montáž plynových kotlů, montáž kondenzačních kotlů, montáž elektrokotlů, montáž kaskádové kotelny. Rovněž dodáváme systémy měření a regulace.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.