František Mařák - FRENK

Brněnská 2067, Staré Město u Uh. Hradiště, 68603
Zlínský kraj

Profesionální čištění interiérů kanceláří, hotelů, divadel, kin, kongres. sálů, památkových objektů. Koberce, čalounění, okna, dlažby, sportovní povrchy, samet.opony, závěsy,vertikální žaluzie. Speciální čištění a konzervace PVC, marmolea, dlažeb, parket, cihlových a kamenných dlažeb, žuly a žul. schodů. Úklid po řemeslnících.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Vyčistíme.to s.r.o.

Zaměřujeme se na čištění kusových i pokládkových koberců v komerčních prostorech i v domácnostech. Perfektně vám vyčistíme i čalouněný nábytek jako jsou např. křesla, gauče, židle, kancelářské židle nebo třeba matrace. Odstraníme skvrny i zápach, to vše nejlepší technologií i nejšetrnějšími přípravky.

Petr Malenčuk

Nabízíme vám kompletní údržbu zeleně a komunikací po celý rok - zajištění zimní údržby chodníků v areálů firem, obcí, měst a obchodních center, kde jsme schopni v krátkých časových lhůtách provést kompletní zásah od ručního odstranění sněhu z chodníků, vstupů do budov, úklid chodníků atd.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.