CNC Rezac s.r.o.

Republikánská 153/2, Plzeň 4, Lobzy, 31200
Plzeňský kraj

Zakázková přesná strojní výroba, kovoobrábění menších dílů, CNC frézování (MCV 500/osy 500x500x500 + 20bar), CNC 6-ti osé soustružení (Mori Seiki NL 1500 SY), poháněné nástroje + Y, protivřeteno (D=180, Z=515, tyče 52, 70 bar. a DMG NEF 400), nástrojářské frézování (FNGJ 32, Heidenhain 855), konvenční soustružení (S 32 Mitutoyo). Kontrola dig. portál. strojem 3D WENZEL LH 65, včetně měř. protokolů + měření drsnosti povrchů. Povrchová úprava (Brynýr, Elox, Zinek). Certifikace ISO 9001 BVQi. Výkresovou dokumentaci lze poslat e-mailem ve formátu : PDF, DWG, DXF, JPG, AutoCAD, IGES, Parasolid x_t, Solid Works, Solid Edge, Catia, STP atd.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o.

Zabýváme se hutním materiálem, dělením hutního materiálu na kotoučových a pásových pilách, děláme kované a válcované kulatiny do průměru 600, kované bloky, výpalky, zámečnická výroba, svařence do 5tun.

Wonky s.r.o.

Provádíme mobilní obrábění a služby ve strojírenství. Zabýváme se obráběním železa a plastů dle výkresové dokumentace a to včetně atypických rozměrů.

P & V Elektronic, s.r.o.

Jsme společnost se zaměřením na výrobu vinutých a mechanických dílů, jejichž hlavní uplatnění se nachází v elektronice a elektrotechnice. Disponujeme moderním vybavením jak v oblasti technologie navíjení, tak v oblasti strojního obrábění. Celá ČR.

DIMER, spol. s r.o.

DIMER je jedním z největších českých výrobců a dodavatelů těsnění, těsnících prvků a komponentů. Jsme dodavatel s nejširším sortimentem těsnění jak co do tvarů, typů, profilů, tak co do materiálového provedení abychom optimálně vyřešili a dokonale uspokojili vaše potřeby pro podmínky konkrétní aplikace. Náš sortiment obsahuje těsnění pro hydrauliku, pneumatiku, strojní celky, potrubní systémy, čerpadla, agregáty, přírubové spoje, mechanické ucpávky, plochá těsnění, kroužky, gufera, atd. atd.

Zdeněk Matyšek

Výroba a montáž zimních zahrad, bazénových hal, atypických konstrukcí, hliníkových oken a dveří. Montáž stínících markýz. Výměny poškozených skel, servis okenních kování.

Milan Kovář

Nabízím garážová a průmyslová vrata, pohony bran, garáží i průmyslových vrat. Prodávám automatické závory, těsnící límce, vyrovnávací můstky a komponenty.

AP nástrojárna s.r.o.

Kopanická 325, Vizovice, 76312

David Kirš

Měnín 480, Měnín, 66457

Michal Vávra

Nabízím zámečnické práce a kovoobrábění.

BSR-Technology Systems s.r.o.

Nabízíme Vám služby v oblasti kovovýroby a zámečnictví. Výroba a montáže vrat, bran, mříží, plotů, schodišť až po kompletní výrobu a montáž hal a mnoho dalších výrobků. Výroba forem pro betonové produkty. Svařování oceli, nerezu, plastů i jiných materiálů. Projekční práce, tvorba výkresové dokumentace, odborná posouzení. Působíme na celém území ČR vždy dle přání a potřeb zákazníka.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.