František Homolka - H&S elektro

Riegrova 74, Třebíč, 67401
Vysočina

Elektromontáže, hromosvody, revize výchozí i pravidelné v prostředí A+B, nebezpečí výbuchu, požáru, zemědělské objekty atd. Od instalace v bytě, rodinném domě až po čerpací stanice. Instalace el. topení, temperování okapů a střech proti zamrzání a rampouchům, temperování chodníků a vjezdů proti sněhu a náledí. Montáže domácích telefonnů a videotelefonnů, EZS a kamerových systémů.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Elektrikářská společnost s.r.o.

Bělehradská 858/23, Praha, 15500

Petr Michálek

Specializujeme se na kompletní realizace, opravy i servis pro váš rodinný dům, byt a komerční prostory. Realizujeme instalatérské, topenářské, plynařské, zámečnické, elektrikářské, zemní, stavební a zednické práce.

František Čermák

S. K. Neumanna 1378, Kladno, Švermov, 27309

OES s.r.o.

Provedeme technické práce, realizaci silových elektroinstalací a osvětlovací techniky průmyslového i bytového charakteru. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací a tepelných čerpadel. Zrealizujeme požární signalizaci ( EPS),zabezpečovací systémy (EZS),digitální i analogové vstupní audio a video systémy. Provedeme dodávku instalaci solárních teplovodních i fotovoltalických panelů, zajistíme i zapojíme požadované spotřebiče. Dodáváme světelné zdroje a svítidla.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.