KOVO JANDL s.r.o.

Pod Světlovem 1038, Bojkovice, 68771

Jsme tradiční rodinná česká firma zaměřená na kovoobrábění, svařování a zámečnické práce. Nabízíme kompletní služby od posouzení výroby, zpracování cenových nabídek až po samotnou výrobu dílu, konzervaci zabalení a dopravu přímo k zákazníkovi. V oboru působíme natolik dlouho, abychom Vám mohli garantovat vždy kvalitně odvedenou práci a to v celém procesu spolupráce. Víme, že na jediné malé součástce může záviset chod obřího mechanismu, proto se u nás setkáte jen s prvotřídní kvalitou.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Zdeněk Matyšek

Výroba a montáž zimních zahrad, bazénových hal, atypických konstrukcí, hliníkových oken a dveří. Montáž stínících markýz. Výměny poškozených skel, servis okenních kování.

AP nástrojárna s.r.o.

Kopanická 325, Vizovice, 76312

KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o.

Křižíkova 2989/68a, Brno - Královo Pole, 61200

BSR-Technology Systems s.r.o.

Holečkova 789/49, Praha 5 - Smíchov, 15000

RB Delivery Work s.r.o.

Kovovýroba, zámečnictví, závěsy na přístrojové desky, svařování konstrukcí, svařování dopravníků.

P & V Elektronic, s.r.o.

Jsme společnost se zaměřením na výrobu vinutých a mechanických dílů, jejichž hlavní uplatnění se nachází v elektronice a elektrotechnice. Disponujeme moderním vybavením jak v oblasti technologie navíjení, tak v oblasti strojního obrábění. Celá ČR.

DIMER, spol. s r.o.

DIMER je jedním z největších českých výrobců a dodavatelů těsnění, těsnících prvků a komponentů. Jsme dodavatel s nejširším sortimentem těsnění jak co do tvarů, typů, profilů, tak co do materiálového provedení abychom optimálně vyřešili a dokonale uspokojili vaše potřeby pro podmínky konkrétní aplikace. Náš sortiment obsahuje těsnění pro hydrauliku, pneumatiku, strojní celky, potrubní systémy, čerpadla, agregáty, přírubové spoje, mechanické ucpávky, plochá těsnění, kroužky, gufera, atd. atd.

Michal Vávra

Nabízím zámečnické práce a kovoobrábění.

Wonky s.r.o.

Provádíme mobilní obrábění a služby ve strojírenství. Zabýváme se obráběním železa a plastů dle výkresové dokumentace a to včetně atypických rozměrů.

David Kirš

Měnín 480, Měnín, 66457

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.