Ing. Milan Indra - KONROZ

Gemerská 496/2, Litovel, 78401
Olomoucký kraj

Nabízíme vypracování projektové dokumentace pozemních staveb, jejich rekonstrukce, přístaveb, nástaveb a stavebních úprav. Dále vypracování znaleckých posudků nemovitostí pro určení výše daní a poplatků při změně majitele nemovitosti, stanovení ceny nemovitosti při dědickém a rozvodovém řízení, zjištění tržní hodnoty nemovitosti.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Profiaqua s.r.o.

Kanalizace, projekty kanalizací, čistírny odpadních vod.

CONFIN PARTNER s.r.o.

Dittrichova 346/4, Praha 2, Nové Město, 12000

PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o.

Zaměřujeme se na zpracování a dodávku veškerých projekčních prací souvisejících s investiční činností. Jsme tým, který sestává ze zkušených profesionálů z oblastí architektury, stavebního inženýrství, designu a grafiky. PROJEKTSTUDIO bylo založeno v roce 1992.

Ing. Jana Kurzová

Nabízím architektonickou činnost: zajišťuji stavební projekty na rodinné domy, projekty na rekonstrukce, projekty na přístavby a veškeré projekty potřebné k realizaci, jsem schopná zajistit.

ŠKOP-STAV s.r.o.

Posky­tu­jeme kom­pletní služby v oblasti přípravy a řízení staveb, počí­naje posouzením investičního záměru, zpra­cov­áním kon­ceptu pro­jektu přes jeho real­izaci, až po uve­dení stavby do provozu. Provádíme výstavbu RD na klíč, zateplování, rekonstrukce, zednické, sádrokartonářské práce, obkladačské,malířské, projektovou činnost RD.

ABS - stavební společnost, s.r.o.

Náměstí 4/2, Bílina - Chudeřice, 41801

Jiří Piňos

V oblasti průmyslových podlah se pohybujeme již od roku 2003. V projektových pracích od roku 2003. V provádění fasádních prací od roku 2009. Zkušenosti s prováděním průmyslových podlah jsou zúročeny více než 200.000 m2 již realizovaných ploch. Vzhledem k velikosti firmy jsme schopni provádět průmyslové podlahy v denním záběru až 2000 m2 a to v rámci celé ČR.

KPV SYSTÉM, s. r. o.

Jsme spolehlivá stavební firma, která vám, zajistí kompletní stavbu rodinného domu na klíč, rekonstrukci nebo výstavbu průmyslových hal či zateplování a revitalizace bytových domů a inženýrských staveb.

SAFETY PRO s.r.o.

Přerovská 434/60, Olomouc, 77900

Ing. Jiří Červený

Cihlářská 743/58, Plzeň - Litice, 32100

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.