B.I.B. s.r.o.

Záběhlická 3254/51, Praha 10, 10600
Hlavní město Praha

Zařizování interierů na klíč. Návrhy interierů ve D. Studio zravého sezení kuchynské studio, židle, nábytek. Vlastní výroba kuchyní, kancelárského nábytku a židlí. Dále nábízíme ERGO doplňky k PC (ramena k LCD panelům, nechanismy pro klávesnici a myš, nosice PC toweru, nosiče notebooku) = výrova HUMANSCALE !!! Skladem ERGOREST = podpěra předloktí !!!

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Michal Mošanský

Výroba nábytku do interiéru, výroba kuchyně, vestavěné skříně, dětský nábytek, výroba postele, nábytek do kanceláře, do budovy

READY INTERIER s.r.o.

Zabýváme se předkládáním individuálních řešení v oblasti vybavování kancelářských, bytových a ostatních interiérů. Svou nápaditostí, individuálním přístupem, kvalitou a cenou jsme dostupní každému zákazníkovi. V rámci předkládaného řešení dodáváme kancelářský, bytový, hotelový a atypický nábytek a služby s tímto spojené. Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám poskytnout maximální servis a přizpůsobit se Vašim představám o podobě Vašeho interiéru.

Petr Wildmann

Sluneční 234/18, Jihlava, Horní Kosov, 58601

Innovative Design, s.r.o.

Makovského 1177/1, Praha 6 - Řepy, 16300

Jiří Eliáš

Heřmaničky 90, Heřmaničky, 25789

NP STAV s.r.o.

Společnost NP STAV s.r.o. je zednickou firmou se sídlem v Červeném Kostelci. Naše hlavní specializace zahrnuje rekonstrukce a rekonstrukční práce, zateplení fasád, pokládku dlažby a obkladačské práce. Jsme odborníky na sádrokartonářské práce, hrubou stavbu, tesařské a truhlářské práce. V naší nabídce také najdete montáž podhledů, kazetových stropů, příček, půdní vestavby a předsazených stěn. Rovněž se věnujeme výrobě a montáži nábytku. Jsme tady, abychom vám pomohli s vašimi stavebními a designovými potřebami.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.