Daňový poradce Ing. Luboš Valehrach

V Prokopě 1317, Čelákovice, 25088
Středočeský kraj

Nabízíme: Daňové poradenství Zpracování účetnictví, daňové evidence Vedení mzdové agendy Zastupování před správními orgány a soudy Likvidace obchodních společností Restrukturalizace účetních oddělení Transformace obchodních společností

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Easy Tax & Advisory s.r.o.

Společnost vznikla v září 2015, kdy byla založena majitelem firmy, který se již více něž 10 let pohybuje v oblasti účetnictví a daní. Poskytujeme účetní a daňové poradenství, a vedení on-line účetnictví. Svým klientům připravíme vždy řešení na míru.

AFT s.r.o.

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování personální a mzdové agendy, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství a audit a zpracování finanční analýzy a podkladů k žádostem o financování. Praha a Středočeský kraj.

Kateřina Pitrmanová

Oldřicha Nového 830, Velké Přílepy, 25264

Taťana Kučerová

U Panelárny 602/11, Olomouc - Chválkovice, 77900

SARY OFFICE s.r.o.

SARY OFFICE s.r.o. je společnost sídlící v centru Brna, konkrétně v části Štýřice. Specializujeme se na poskytování služeb vedení účetnictví pro firmy a živnostníky. S našimi zkušenými účetními garantujeme spolehlivé a profesionální řešení pro vaše podnikání. S námi se můžete spolehnout na precizní a kvalitní zpracování vašich účetních záležitostí.

Ing. Bohumír Maceška

Komenského 29, Letohrad, 56151

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.