Jiří Svoboda

Žďárec č.p. 1, Žďárec, 59456
Jihomoravský kraj

Provádíme malby interiérů bytů, rodinných domů, administrativních prostor, výrobních a skladovacích hal. Dále Air-less stříkání průmyslových objektů, fasády ve všech dostupných odstínech a materiálech (akrylát, silikon, silikát, vápno), historické objekty, opravy omítek, penetrace, izolace skvrn, broušení stěn, potahování, speciální efekty pro spol. prostory, antický vzor, nápisy a reklamní slogany, zakrývání a olepení nábytku a zařízení, sestěhování, malby na klíč a mnohé další Nátěry : ocelových a dřevěných kontrukcí, renovace oken a dveří, výměna skel, zafrézování těsnění protipožární nátěry střechy, klempířské prvky, hromosvody, trámy - proti plísni a hnilobě chaty, ploty, nábytek, stroje, podlahy, schody, radiátory, trubky ...

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Zdeněk Růžička

Firma se zabývá : sečení luk na seno, sekáni trávy, keře prostřihování, kácení stromů, zahradnická činnost, realizaci zahrad, výkopové práce, mulčování, terénní úpravy

SOLOSPED s.r.o.

Provádíme sádrokartonářské práce. Ze sádrokartonů provádíme: příčky, podhledy, snížení stropů, půdní vestavby, zakrytí potrubí a odpadních systémů a mnoho dalších možností úprav interiérů, formou suché výstavby a pracemi s tím spojenými. Také jsme schopni realizovat dodávky a montáže obkladů, dlažby, malby, štuky.

Josef Myslivec

Plzeňská 10/231, Praha 5 - Motol, 15000

Ondřej Kraus

Firma se zabývá malířskou a natěračskou činností.

David Bělohradský

Jsme malíři s dlouholetou praxí poskytující své služby - Malířské práce - malování bytů, rodinných domů, kanceláří, firem, nátěry fasád, stěrkování stěn a štukování. Působíme na Vysočině a Středočeském kraji.

Petr Kmoch

Karlovarská 758/1, Karlovy Vary - Stará Role, 36017

Miroslav Kulha

Miroslav Kulha se sídlem v České Lípě je specializovaný v oblasti stavebních prací, stavby a výstavby. Naše služby zahrnují také rekonstrukce a rekonstrukční práce, včetně fasád, zateplení, obkladačských prací a pokládky dlažby. Věnuje se také realizaci bytových jader, sádrokartonovým pracím včetně montáže sádrokartonu, podhledů a příček. Miroslav Kulha je vaším spolehlivým partnerem pro všechny vaše stavební potřeby.

Václav Hruška

Stavební práce, obklady, dlažby, rekonstrukce, omítky, fasády, základové desky, vyzdívky, instalatérské práce, malování, lakování.

JMB Profi s.r.o.

JMB Profi s.r.o. je společnost se sídlem v Praze 2, která se specializuje na provádění protipožárních nátěrů a poskytování malířských a natěračských prací. S více než 10 lety zkušeností v oboru, nabízíme profesionální a kvalitní služby pro zákazníky v Praze a okolí. Náš tým zkušených a kvalifikovaných pracovníků se vždy snaží splnit veškerá očekávání zákazníků a zajistit jim bezpečí a esteticky dokonalé výsledky. Společnost JMB Profi s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem pro veškeré potřeby v oblasti protipožárních nátěrů, malířských a natěračských prací.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.