Pension u "Michlů" ***

J.Fučíka 109, Břeclav-Poštorná, 69641
Jihomoravský kraj

Poskytujeme ubytování a tyto služby na Penzion u Michlů s restaurací Možnost výběru pokojů: - jednolůžkové pokoje mají WC a sprchu na chodbě. Barevnou televizi s dálkovým ovládáním a s telefonem na pokoji. - dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový pokoj Všechny tyto pokoje mají sprchu, barevnou televizi s dálkovým ovládáním, telefonem a ledničkou na pokoji. Malá kuchyňka s lednicí a příslušenstvím se nachází na chodbě. Parkování kola, motorky a auta je možné ve dvoře. Snídaně je v ceně pobytu. Polopenze po dohodě s vedoucím restaurace. Supermarket Hypernova 150 m daleko. Katolický kostel 300 m, městské koupaliště, krytý bazén, sauna 1,5 km vzdálený. Rakouské hranice 3 km, Slovenské hranice 12 km. Lednický a Valtický zámek, minaret, tropický skleník,a krásná Lichtenštejnská zahrada, Lednické rybníky na koupání, vše 8 km vzdáleno a další zajímavosti okolí Jižní Moravy. Možnost rybaření v řece Dyji a v rybníce Včelínek 400 m daleko. Vše v tichém prostředí. V letní sezóně se prosím objednejte dříve pro větší zájem. Maximální počet lůžek s přistýlkami je 56. Provoz penzionu NONSTOP. Restaurace otevřena Po-Ne 10.00 – 22.00 hod jinak dle dohody s vedoucím restaurace. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Božena Malinová

Jsme malý penzionek v malebné obci Pavlov, pod Pálavskými vrchy. Naleznete zde vše co potřebujete: kuchyňku, bazén, parkoviště na kola, BAR, grill. Můžete do sytosti užít výlety (pěšky, na kole, autem, autobusem, lodí) po krásném okolí - Pálava, Lednice, Archeopark Pavlov, Valtice aj.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.