VSV connect spol. s r.o.

Tyršova 293, Jičín,Valdické Předměstí, 50601
Královéhradecký kraj

VSV connect. spol. s r.o. působí na našem trhu již od roku 2000 Projektujeme, dodáváme a montujeme: telefonní ústředny, zabezpečovací systémy, kamerové systémy, docházkové systémy, stravovací systémy, SAT a TV rozvody, EPS – elektronické protipožární systémy, rozhlasové ústředny, domovní telefony a videotelefony, ozvučení, strukturované kabeláže, UPS, internetová telefonie VoIP, Dále dodáváme UPS, faxy, mincovní telefonní automaty, telefonní záznamníky, kopírky, telefonní přístroje, instalační materiál, USB telefony, folie do faxů.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SAFETY PRO s.r.o.

Přerovská 434/60, Olomouc, 77900

Agentura PANCÉŘ s.r.o.

Specializujeme se na ostrahu a ochranu osob a majetku. Nabízíme služby v oblasti facility managementu. Komplexní správa nemovitostí,energetický management budov. Komplexní služby požární ochrany a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a ochrany životního prostředí.Revize elektroinstalace,elektrospotřebičů,plynových nádob, tlakových nádob, zdvihacích zařízení a routerů. Služby po celé ČR. Zajišťujeme náhradní plnění povinnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením.

CIVOP s.r.o.

Nabízíme služby outsourcingu bezpečnost práce, požární ochrana, zpracování dokumentace, školení BOZP PO, řešíme školení (jeřábník, obsluha VZV, tlakové nádoby, první pomoc, elektro atd.), koordinátor BOZP, poradenství OHSAS, revize PHP.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.