Dřevostavby, obkladačské práce, zednické práce, pokrývačské práce, klempířské a zámečnické práce, zateplování objektů, autodoprava do 1,5t.
Společnost provádí betonové, strojně hlazené betonové potěry, lité betonové a samonivelační podlahy.Doporučujeme Vám realizaci podlah ve vašem bytě nebo domě pomocí strojně hlazených betonových potěrů z těchto důvodů: získáte rovnou, hladkou kvalitní podlahu, urychlíte výstavbu, vhodné do garáží, koupelen, na balkony, do průmyslových prostor, možnost dopravit do velkých vzdáleností, případně výšek.
Provádíme demolice staveb, zemní a výkopové práce, opevnění vodních koryt těžkým závozem, skrývky zeminy. Zabýváme se rovněž stavbou opěrných zdí. Realizace dopravních staveb, komunikací, dále pozemní stavby. Zajistíme stavby rodinných domů, zpevněných plotů, zámkových dlažeb i zahradních pergol.
Tomáš Jilma se specializuje na poskytování profesionálních služeb v oblasti litých podlah. Firma se zaměřuje na kvalitní realizaci podlahových systémů, která zajišťuje dlouhou životnost a estetický vzhled. Tomáš Jilma klade důraz na spokojenost zákazníků a používá moderní technologie a materiály pro dosažení nejlepších výsledků. Bez ohledu na to, zda se jedná o komerční nebo rezidenční projekty, společnost je připravena splnit vaše požadavky na litou podlahu.
Firma General Vision spol. s r.o. se zabývá kompletní stavební činností, od přípravných prací před stavbou po výstavbu rodinných domů, demolice a pracemi souvisejícími se stavební činností. Sádrokartony, fasády zateplení i opravy, vodoinstalace. Strakonice, Klatovy, Plzeň.
Roman Landa se specializuje na tesařské práce. Nabízíme široký spektrum služeb v oblasti tesařství, jako jsou opravy krovů, výměna latí a trámů, renovace střech nebo stavba pergol a zahradních altánů. Jsme odborníci na dřevěné konstrukce a stavby, ať už se jedná o stání pro vozidla, zahradní domky nebo dřevostavby obecně. Spolupracujeme s našimi zákazníky na jejich záměrech a nabízíme kvalitní práci prováděnou zkušenými tesaři.
V oblasti průmyslových podlah se pohybujeme již od roku 2003. V projektových pracích od roku 2003. V provádění fasádních prací od roku 2009. Zkušenosti s prováděním průmyslových podlah jsou zúročeny více než 200.000 m2 již realizovaných ploch. Vzhledem k velikosti firmy jsme schopni provádět průmyslové podlahy v denním záběru až 2000 m2 a to v rámci celé ČR.
Ivan Shepyk se sídlem v Řitce se specializuje na širokou škálu služeb v oblasti rekonstrukcí a renovací bytů. Nabízíme komplexní přístup k modernizaci bydlení, od stavebních prací přes design interiéru až po kompletní revitalizaci prostor. Naším cílem je vytvořit komfortní a moderní bydlení podle individuálních představ našich klientů.
Radim Kopřiva, sídlící v Brně - Židenicích, se specializuje na přestavby bytových jader a rekonstrukce bytů a domů. Nabízíme komplexní služby, od návrhu až po realizaci, a zaručujeme vysokou kvalitu provedení a individuální přístup ke každému projektu. Naším cílem je vytvořit útulné a moderní bydlení podle vašich představ.
AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.