Lestav spol. s r.o.

Žirecká Podstráň 70, Dvůr Králové n/L, 54401
Královéhradecký kraj

Pila, truhlárna, stavební středisko rekonstrukce budov střechy, opravy památkových objektů Tesaři,pokrývači,klempíři,zedníci

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Michal Sixta

U Dráhy 220, Vrbová Lhota, 28911

Libor Báča

Bobkova 737/24, Praha 9 - Černý Most, 19800

Střechy INFINITY, s.r.o.

V PŘÍPADĚ, ŽE NÁS OSLOVÍTE PŘES AAADODAVATEL.CZ - INFORMUJTE NÁS O TOM = CENOVÁ KALKULACE ZDARMA !!! Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské a izolatérské práce. Realizace všech typů střech. Provádíme montáž střech, krovů a vazníků, OSB desky, prkna, montáž tepelných izolací a střešních oken. Prodej a montáž střešní krytiny BRATEX, švédská ocel s neomezenou zárukou. Střechy a dřevostavby.

Kyrian Petr

Nabízíme výrobu dřevostaveb, rekonstrukce střech.

Vasyl Soyma

Realizují rekonstrukcí střech, pokryvačské práce.

Stavební firma aBM s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

METSTAV s.r.o.

Provádíme pokrývačské práce, tesařské práce.

Jaroslav Král

Nabízím veškeré klempířské a pokrývačské práce, konstrukce krovu, montáž střešních oken, opláštění hal, montáž veškerých plechových krytin včetně dodávky materiálu, zdění komínů, montáž hromosvodu, izolace a zateplení střech. Spolehlivost, záruky, regionální ceny a dobré recenze spokojených zákazníků. Poptávka mailem, nebo tel. Mám 20 let praxe, spolupracuji s odborníky i v dalších profesích stavebních činností.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.