STSL - servis, s.r.o.

Pivovarská 273, Uh. Hradiště, 68601
Zlínský kraj

Firma se zabývá výrobou jednoúčelových strojů a mechanismů, obráběním součástek z nerez oceli. Nabízíme: výrobu přepravek, pracovních van, regálů, přepravních vozíků, výdejních pultů, manipulačních vozíků, jednoduchých mechanizačních prostředků atd. Dále nabízíme repase potravinářských strojů a zařízení a obrábění součástí z nerezi. Vše vyrábíme z kvalitní nerez oceli, na základě dodané výkresové dokumentace, návrhu nebo zadaných parametrů pro daný výrobek. V případě Vašeho zájmu přijedeme a na místě posoudíme možné řešení poptávaného zadání.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

BSR-Technology Systems s.r.o.

Nabízíme Vám služby v oblasti kovovýroby a zámečnictví. Výroba a montáže vrat, bran, mříží, plotů, schodišť až po kompletní výrobu a montáž hal a mnoho dalších výrobků. Výroba forem pro betonové produkty. Svařování oceli, nerezu, plastů i jiných materiálů. Projekční práce, tvorba výkresové dokumentace, odborná posouzení. Působíme na celém území ČR vždy dle přání a potřeb zákazníka.

Zdeněk Matyšek

Výroba a montáž zimních zahrad, bazénových hal, atypických konstrukcí, hliníkových oken a dveří. Montáž stínících markýz. Výměny poškozených skel, servis okenních kování.

Milan Kovář

Nabízím garážová a průmyslová vrata, pohony bran, garáží i průmyslových vrat. Prodávám automatické závory, těsnící límce, vyrovnávací můstky a komponenty.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.