STSL - servis, s.r.o.

Pivovarská 273, Uh. Hradiště, 68601
Zlínský kraj

Firma se zabývá výrobou jednoúčelových strojů a mechanismů, obráběním součástek z nerez oceli. Nabízíme: výrobu přepravek, pracovních van, regálů, přepravních vozíků, výdejních pultů, manipulačních vozíků, jednoduchých mechanizačních prostředků atd. Dále nabízíme repase potravinářských strojů a zařízení a obrábění součástí z nerezi. Vše vyrábíme z kvalitní nerez oceli, na základě dodané výkresové dokumentace, návrhu nebo zadaných parametrů pro daný výrobek. V případě Vašeho zájmu přijedeme a na místě posoudíme možné řešení poptávaného zadání.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

BSR-Technology Systems s.r.o.

Holečkova 789/49, Praha 5 - Smíchov, 15000

Milan Kovář

Nabízím garážová a průmyslová vrata, pohony bran, garáží i průmyslových vrat. Prodávám automatické závory, těsnící límce, vyrovnávací můstky a komponenty.

Zdeněk Matyšek

Společnost Zdeněk Matyšek se sídlem v Miroslavi se specializuje na širokou škálu stavebních služeb a výrobků. Nabízíme řešení pro zimní zahrady, bazénové haly, atypické konstrukce a různé typy zasklení včetně prosklených stěn, výloh a světlíků. Poskytujeme výměnu skel, realizace zasklených teras, pergol a přístřešků, stejně jako prosklené fasády, okna a dveře z různých materiálů. Naše hliníkové konstrukce, ocelové rošty a pororošty jsou ideální pro schodnice a lávky. S naší odborností a kvalitními materiály vám pomůžeme vytvořit funkční a esteticky příjemné prostory.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.