ENVISAN-GEM, a.s.

Dolní 2, České Budějovice, 37004
Jihočeský kraj

Sběrné středisko odpadů, výkup odpadů včetně nebezpečných, jejich zpracování a likvidace, pronájem kontejnerů, odvoz stavebních odpadů, prodej tříděných, recyklovaných, stavebních drtí, provoz drtiče a třídící linky stavebních materiálů, přeprava odpadů dle ADR, zemní práce, odbahňování rybníků, biotechnologie pro životní prostředí, mikrobiologické analýzy, geologie, inženýring v ŽP, vývoj a výzkum.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o.

Naše společnost se zabývá následující činností: strojní zemní práce, výkopové práce a přípravné práce pro stavby, nákladní autodoprava, demolice budov a staveb, recyklace stavebních odpadů, nakládání s odpady vyjma nebezpečných, práce autojeřábem, lesnická činnost, práce prováděné hornickým způsobem a hornická činnost, opravy silničních vozidel, prodej zeminy, štěrků písků a recyklátů

OCHRANA - DŘEVA s.r.o.

Zachraňujeme stavby a jejich konstrukce, likvidujeme dřevokazný hmyz a dřevokazné houby. Děláme sanace vlhkého zdiva. Našim cílem je poskytovat kompletní služby. Využíváme nejnovější prověřené technologie pro likvidaci škůdců dřeva a sanaci vlhkého zdiva.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.