V+H obchodní společnost s.r.o.

Vejprnicka 56, Plzeň, 30100
Plzeňský kraj

Zabýváme se dovozem aut z EU, pneuservis, autoservis, rozvoz zásilek a osob, povinné ručení a havarijní pojistky, auta na splátky, autopůjčovna, úklidy bytů a firem, čištění aut, reklamní služby - vizitky, letáky, balící služby, distribuce tiskovin, ND na obj.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

EPTB s.r.o.

Svitavská 500/7, Blansko, 67801

DECZMAN A.I. a.s.

Dovoz automobilů ze zahraničí, úvěry a leasing, STK + registrace na SPZ, pojištění vozidel.

Vyčistíme.to s.r.o.

Zaměřujeme se na čištění kusových i pokládkových koberců v komerčních prostorech i v domácnostech. Perfektně vám vyčistíme i čalouněný nábytek jako jsou např. křesla, gauče, židle, kancelářské židle nebo třeba matrace. Odstraníme skvrny i zápach, to vše nejlepší technologií i nejšetrnějšími přípravky.

Miroslav Digaňa

Sídliště 1461/44, Lysá nad Labem, 28922

Petr Malenčuk

Nabízíme vám kompletní údržbu zeleně a komunikací po celý rok - zajištění zimní údržby chodníků v areálů firem, obcí, měst a obchodních center, kde jsme schopni v krátkých časových lhůtách provést kompletní zásah od ručního odstranění sněhu z chodníků, vstupů do budov, úklid chodníků atd.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.