OSONA PLZEŇ a.s.

Slovanská alej 32, Plzeň, 32600
Plzeňský kraj

1) Výroba nástaveb nákladních a užitkových vozidel všech značek, typů a kategorií. Jedná se o nástavby valníkové všech druhů a provedení, skříňové (chladírenské, mrazírenské, prachotěsné), speciální (přepravníky nápojů, živých zvířat vč. patrových, pojízdné prodejní či výstavní stánky). Opravy všech druhů nástaveb. 2) Celkové a běžné opravy nákladních vozidel Liaz, Avia, Tatra, Praga V3S, Mercedes-Benz. 3) Celkové opravy motorů všech značek a dalších hlavních skupin, skupin i podskupin vozidel (převodovky, nápravy ….), renovace dílů. 4) Lakování nákladních i osobních vozidel, přívěsů, návěsů a jiných velkoobjemových předmětů (celků strojních částí pro průmysl, stavebnictví ….). Možnost úpravy vozidel do firemních barev vč. potisku nebo nástřiku loga. 5) Tryskání veškerého kovového materiálu ocelovou drtí. 6) Ekologická likvidace všech typů vozidel (osobní, nákladní, přívěsy, návěsy, motocykly, stavební stroje, traktory). 7) Dodání sklápěcích a kontejnerových nástaveb včetně kontejnerů. 8) Panelové stavební buňky a obytné kontejnery. 9) Prodej náhradních dílů nákladních vozidel. 10) Měření emisí. 11) Montáž a opravy tachografů včetně digitálních. 12) Dceřinná společnost OSONA CAR, s.r.o. – prodej a servis nákladních a užitkových vozidel Nissan (Atleon, Cabstar, Interstar). OSONA holding, a.s. je středně velká firma s více než 50ti letou tradicí v poskytování služeb majitelům a provozovatelům nákladních vozidel. Nabízíme příznivé ceny, krátké dodací lhůty a individuální konstrukční řešení nástaveb dle přání zákazníka. Veškerá výroba probíhá s důrazem na kvalitu v systému řízení jakosti dle certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001. Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.osona.cz nebo nás kontaktujte na tel. č. 377 482 380, 111.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Nadrchal

Luční 823, Hovorčovice, 25064

Přerost a Švorc - auto, s.r.o.

Prodej nových i ojetých vozů značky ŠKODA. Komplexní servisní nabídka, pneuservis, myčka, emise, příprava na STK a její realizace, likvidace pojistných událostí, asistenční a odtahová služba non-stop 602 277 382.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.