FORTEL s.r.o.

Hodonínská 1090, Praha 4, 14100
Hlavní město Praha

Firma úspěšně působí na trhu telekomunikací a geodézie. Ve sféře elektronických komunikací pokrývá svým rozsahem značnou část oblastí tohoto zaměření. Firma se zabývá jak projekční činností, realizací staveb, tak i kompletním servisem v inženýrské a obstaravatelské činnosti, či poradenskými službami. Po všech těchto stránkách - ať již kompletně, či v jednotlivých oblastech, zajišťuje výstavbu komunikačních liniových staveb, připojení nových lokalit či objektů na komunikační síť, vnitřních telefonních rozvodů, pobočkových ústředen, datových systémů a strukturovaných kabeláží. V neposlední řadě se věnuje firma výstavbě optických sítí. V geodézii se firma zabývá zaměřováním liniových staveb převážně v oblasti telekomunikací a zpracováním dokumentací skutečného provedení těchto staveb pro jejich investory a dodavatele realizační části, včetně zpracování geometrických plánů pro vklad věcných břemen. Dále zajišťuje tvorbu mapových podkladů a doměřování stávajícího stavu do map pro účely projekce, a s tím spojené další činnosti jako např. výpisy z katastru nemovitostí, zajišťování map a informací na katastrálních úřadech, na geodézii atd. Vážení obchodní přátelé, v případě Vašeho zájmu Vám doporučíme a předložíme návrhy řešení Vašich konkrétních požadavků ve výše uvedených oblastech. Dále zajistíme jejich realizaci včetně kompletního obstaravatelského servisu.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Jiří Piňos

V oblasti průmyslových podlah se pohybujeme již od roku 2003. V projektových pracích od roku 2003. V provádění fasádních prací od roku 2009. Zkušenosti s prováděním průmyslových podlah jsou zúročeny více než 200.000 m2 již realizovaných ploch. Vzhledem k velikosti firmy jsme schopni provádět průmyslové podlahy v denním záběru až 2000 m2 a to v rámci celé ČR.

ŠKOP-STAV s.r.o.

Posky­tu­jeme kom­pletní služby v oblasti přípravy a řízení staveb, počí­naje posouzením investičního záměru, zpra­cov­áním kon­ceptu pro­jektu přes jeho real­izaci, až po uve­dení stavby do provozu. Provádíme výstavbu RD na klíč, zateplování, rekonstrukce, zednické, sádrokartonářské práce, obkladačské,malířské, projektovou činnost RD.

PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o.

Zaměřujeme se na zpracování a dodávku veškerých projekčních prací souvisejících s investiční činností. Jsme tým, který sestává ze zkušených profesionálů z oblastí architektury, stavebního inženýrství, designu a grafiky. PROJEKTSTUDIO bylo založeno v roce 1992.

SAFETY PRO s.r.o.

Zaměřujeme se především na oblast BOZP a PO a technický dozor staveb. Postupným vývojem a růstem společnosti v průběhu let přibývaly k těmto činnostem i další. V současné době spadá mezi naše hlavní činnosti technický dozor stavebníka, BOZP a PO, geotechnika a geologie a projekční činnost.

KPV SYSTÉM, s. r. o.

Jsme spolehlivá stavební firma, která vám, zajistí kompletní stavbu rodinného domu na klíč, rekonstrukci nebo výstavbu průmyslových hal či zateplování a revitalizace bytových domů a inženýrských staveb.

Profiaqua s.r.o.

Kanalizace, projekty kanalizací, čistírny odpadních vod.

Atelier GHM, v.o.s.

Atelier GHM, v.o.s., sídlící v Opavě - Předměstí, je specializovanou společností zabývající se projektovou činností a poskytováním architektonických a inženýrských služeb. Naše profesionální tým projektantů se zaměřuje na tvorbu projektové dokumentace a návrhů pro různé typy staveb a rekonstrukcí. Jsme odborníci na projekty domů, interiérů a rekonstrukční práce. S našimi schopnostmi v oblasti projektových prací vám pomůžeme získat stavební povolení a efektivně řídit váš projekt od začátku až do konce. Naše společnost je synonymem pro kvalitu, preciznost a inovaci ve stavebnictví.

ABS - stavební společnost, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především průmyslových objektů, občanských a administrativních budov, rodinných domů a bytů, inženýrských sítí a projekčních prací. Dále nabízíme rekonstrukce objektů a bytů

Ing. Jana Kurzová

Nabízím architektonickou činnost: zajišťuji stavební projekty na rodinné domy, projekty na rekonstrukce, projekty na přístavby a veškeré projekty potřebné k realizaci, jsem schopná zajistit.

CONFIN PARTNER s.r.o.

Dotační poradenství. Zpracování žádosti o dotace. Výběrová řízeni. Administrativa výběrových řízení. Projektová dokumentace.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.