Phar service a.s.

Kollárova 10a, Praha 8, 18600
Hlavní město Praha

Fy zaměřená na inženýrsko dodavatelskou činnost pro průmysl farmaceutický,chemický,potravinářský a zdravotnický; řízení projektů; dodávky technologií, vzduchotechnika a čisté prostory; systémy čistých médií, čistá voda a injekční voda; elektromontáže a servisy; výroba specielních strojů a zařízení v nerezu;zakázková výroba z nerezu;technická správa budov - facility management; projekční činnost - studie, projekty pro stavební povolení, realizační projekty; stavební dozor - inženýring;

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Attila Kis

Stavební dozor.

PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o.

Zaměřujeme se na zpracování a dodávku veškerých projekčních prací souvisejících s investiční činností. Jsme tým, který sestává ze zkušených profesionálů z oblastí architektury, stavebního inženýrství, designu a grafiky. PROJEKTSTUDIO bylo založeno v roce 1992.

Milan Kovář

Nabízím garážová a průmyslová vrata, pohony bran, garáží i průmyslových vrat. Prodávám automatické závory, těsnící límce, vyrovnávací můstky a komponenty.

Josef TOMÁŠEK - projekty elektroinstalace

Dolní 192/32, Žďár nad Sázavou 1, 59101

BSR-Technology Systems s.r.o.

Holečkova 789/49, Praha 5 - Smíchov, 15000

Ing. Jiří Červený

Cihlářská 743/58, Plzeň - Litice, 32100

SAFETY PRO s.r.o.

Přerovská 434/60, Olomouc, 77900

Zdeněk Matyšek

Společnost Zdeněk Matyšek se sídlem v Miroslavi se specializuje na širokou škálu stavebních služeb a výrobků. Nabízíme řešení pro zimní zahrady, bazénové haly, atypické konstrukce a různé typy zasklení včetně prosklených stěn, výloh a světlíků. Poskytujeme výměnu skel, realizace zasklených teras, pergol a přístřešků, stejně jako prosklené fasády, okna a dveře z různých materiálů. Naše hliníkové konstrukce, ocelové rošty a pororošty jsou ideální pro schodnice a lávky. S naší odborností a kvalitními materiály vám pomůžeme vytvořit funkční a esteticky příjemné prostory.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.