BEG BOHEMIA, spol. s r.o.

Ledárenská 386/25, Brno - Holásky, 62000
Jihomoravský kraj

Komplexní řešení projektů a dodávek do všech typů skladových, archivních a kancelářských interiérů. Skladovací technika, paletové a policové regály, mobilní a stacionární regály, patrové regálové galerie. Kancelářský nábytek včetně vypracování návrhových projektů výbavy kancelářských interiérů a dodávek sedacího nábytku.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Wonky s.r.o.

Provádíme mobilní obrábění a služby ve strojírenství. Zabýváme se obráběním železa a plastů dle výkresové dokumentace a to včetně atypických rozměrů.

PELLAMONT s.r.o.

Spojovací 559, Milovice - Mladá, 28924

FORTELTEAM s.r.o.

Firma se zabývá zámečnictvím. Nabízíme kusovou i sériovou výrobu kovových konstrukcí. Prodej hutního materiálu.

Milan Kovář

Nabízím garážová a průmyslová vrata, pohony bran, garáží i průmyslových vrat. Prodávám automatické závory, těsnící límce, vyrovnávací můstky a komponenty.

BSR-Technology Systems s.r.o.

Nabízíme Vám služby v oblasti kovovýroby a zámečnictví. Výroba a montáže vrat, bran, mříží, plotů, schodišť až po kompletní výrobu a montáž hal a mnoho dalších výrobků. Výroba forem pro betonové produkty. Svařování oceli, nerezu, plastů i jiných materiálů. Projekční práce, tvorba výkresové dokumentace, odborná posouzení. Působíme na celém území ČR vždy dle přání a potřeb zákazníka.

Zdeněk Matyšek

Výroba a montáž zimních zahrad, bazénových hal, atypických konstrukcí, hliníkových oken a dveří. Montáž stínících markýz. Výměny poškozených skel, servis okenních kování.

Michal Vávra

Nabízím zámečnické práce a kovoobrábění.

Ventos Energy Solutions, a.s.

Tovární 205/3, Rumburk 3-Dolní Křečany, 40761

Truhlářské práce Mošanský

Výroba nábytku do interiéru, výroba kuchyně, vestavěné skříně, dětský nábytek, výroba postele, nábytek do kanceláře, do budovy

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.